Wolfenstein 2 The New Colossus Gameplay Trailer (E3 2017) PS4/Xbox One

6 Likes

O bogo moj koje ludilo! Over the top priča i sumanuta akcija. Ovo ide na vrh liste za obaveznu kupovinu.

3 Likes

kakvo krljanje,odlicno

@Milan89SD

postavio sam vec pa sam ti obrisao temu :slight_smile:

Aha, nisam video :smiley:

Ovo izgleda brutalno

  1. Ovaj je jos.ziv?
  2. O sranje, Amerikanci i njihov patriotizam.
  3. Cekam ovo na nekom debelom snizenju :smiley:
1 Like

Upravo odgledao Bethesdinu konferenciju, s obzirom da me ne zanima VR samo poslednjih 8 minuta je bilo epic, sve ostalo lame…

Mene samo interesuje kako je frau engel ziva i dalje.

Nisam još igrao igru, ali mislim da ti ime ukazuje na to kako je preživela :smiley:

Ako si igrao igru ima scena u kojoj njoj biva otkinuta vilica, ali se ona na kraju opet pojavi, kao preživela je i nešto laprda :laughing: i kontam da je samo lepo uradila zubiće i ubacila veštačku vilicu (Corega approves this message).

Pa igrao sam igru, zato i kažem. Pazi, nije to problem što si napisao, već to što ju je nakon lomljenja vilice onaj robot lansirao u vazduh, zbog čega je letjela 100 m i zakucala se u nešto. Explain that shit :smiley:

1 Like

Jel vam ne izgleda nekako podmladjeno u ovom trejleru? Koliko se secam, bila je zlurada babetina u prvom delu. Hm.

Inace gledam sad klip bez zvuka, i svejedno sam odusevljen. Najzad nesto sa ovog e3 da mi probudi malo uchmalo gejmersko izgaranje za nekom igrom.

Izgleda da znaju sta je radilo kako treba u prvom delu i nastavili to ovde. Lepo lepo.

1 Like

To sam i ja pomislio, ali kapiram da su u pitanju samo nove tehnoloske mogucnosti koje im omogucavaju da naprave vjerodostojnije modele. Mozda su je zato i podmladili malo :smiley:

Jedino što me pored Metro-a baš oduševilo na ovogodišnjem E3-u. Deluje mi malo brže nastavak od prvog dela, možda je to samo na trejleru, ali u svakom slučaju ne može biti negativna stvar.

Jos kad bi neka od ovih igara sa E3 bila kao finalni produkt u prodaji to bi bilo ekstra :slight_smile: Svake godine ista prica.

Evo novog trejlera

2 Likes

This is gonna be so s(l)ick! :heart:

2 Likes

Brutalno,svidja mi se i jedva cekam…