Xbox 360 i eksterni hdd

Imam RGH jedan HDD 2.5 unutra je i drugi 3.5 povezan preko USB-a.
Hocu da pobrisem neke igre i da sve smestim na ovaj 3.5 eksterni. Ali takodje hocu na njega da prebacim i Auroru i freestyle dash.

Da li je moguce da namestim da mi startuje sve to sa eksternog, da ne bih morao da jurim sada neki mali 2.5 interni.
Nisam bas da pucam pare. :slight_smile:

Mozes, ali ti onda neke igre koje moras da stavljas content nece funkcionisati…

1 Like

Ah da,
znaci moracu makar neki od 100 gb da kupim za iljadu i kusur dinara.

Radim sada neku razmenu fajlova izmedju 3 HDD-a, da oslobodim jedan za PS4.
Javio se problem da windows nece da mi ucita HDD od 500 gb koji je prikacen kao primarni na xbox 360. U pitanju je obican 2.5 HDD koji je ubacen u RGH konzolu.
Hocu da vecinu stvari odatle prebacim na drugi HDD koji ima 320 gb, ali problem je kada sam ovaj od 500 gb stavio u eksterno kuciste. Cuje se zvuk kao da prepoznaje ali tu ostaje, kada sam usao u neki partition program javlja kao da HDD nije ni formatiran.
Jel mi treba neki poseban program da otvorim ovaj hdd na PC-u, ili moram da udjem u xbox preko PC-a , i onda da uplodujem 300+ gb sto bi trajalo vecnost :smiley:

Udjes u my computer i tu ti ne prepoznaje particiju hdd-a kog si ubacio?

Aha ne vidi mi uopste hdd koji mi je primarni u xbox-u, vratio u xbox normalno radi oO.
Troluje me tesko.
Vidi ga tek kada udjem u program za formatiranje i davanje particija. Ali mi prijavljuje kao da je prazan i da moram da ga formatiram. A tako gubim 400+ gb igara plus fristyle dash, plus aurora. I savegame i poeni na nalogu :open_mouth:

Hard Drive Not Showing Up In Computer | How To Fix It (For all Windows Versions) - YouTube Probaj ovo pa javi jel pomoglo

1 Like

Uzmi drugi gde si hteo da smestis te fajlove, povezes sa njim na xbox 360 i omda kada prebacis sta ti treba (preko xboxa) taj sa xbox-a formatiras na PC. Ostavis da kopira a ti izadjes u grad bleja … :slight_smile:

Nema mnogo filozofije vrlo prosto reseno

1 Like

Pa da.
Moracu preko xboxa sve. Nego tu me smara jer se deso cesto puta pokrenem kopiranje fajlova i onda pise failed jer valjda ima dosta podfoldera i td.
Tacno se secam da neke igre nisam mogao uopsyw da kopiram sa eksternog harda na interni u xboxu.

Sada radis obrnuto, mislim da je fsd imao tih problema koliko se secam aurora manje.

1 Like