Xbox 360 modovan, original igre i apdejti

Pozdrav drugari, deca imaju modovan xbox 360 (kupljen nov pre godinu dana) sa dosta igara na hardu (Aurora).

Problem je sa original igrom Disney Infinity 3.0 koja kada se pokrene sa dvda traži security update, koji nije moguće uraditi a koji bi pretpostavljam zeznuo i sam fleš.

Razumem se u računare ali u konzole nikako, pa bih bio zahvalan ako bi neko mogao da da neki hint šta uraditi ili ako je komplikovanija procedura, kome odneti konzolu.

thx :da:

Najbolje ti je da skines tu igricu sa neta i instaliras kao i ostale, koji dashboad imas? Verzija dashboard? A kako se flasuje u noviju verziju dashboard to je lako imas i tutorial ovde na forumu… Ne treba da nosis kod nikog, bezveze da bacas pare kad ces znati i sam, tutorial lepo objasnjava korak po korak…

Ili preko Xbox Backup Creator-a ekstraktujes taj tvoj disk sto imas i to kopiras na HDD konzole.

E sad ne znam da li original disk ima neku vecu zastitu od rezanih, posto rezane sam masu puta ovako ekstraktovao.

Poz. Dashboard je verzija “2.0.17150.0”. Ok pokušaću kao što ste predložili :da: