Xbox 360 - može pomoć?

Pozdrav.
Novi na ovom forumu, od svih pregleda foruma ovaj mi je nekako “najsvježiji”.
Nakon dugog razmisljanja i pitanja odlucih se za XBOX 360, a ne PS 3.

Eh, jel mogu uzeti SLIM model jel mogucnost dobit RROD TU (Nasao sam jedan 2011 godiste je)
Kada bi bio čipovan jel moguce igrati igru online.
Ako ne bude cipovan cuo sam da se placa MP a na PS3 se ne placa .
Ako ko moze odgovorit na ova pitanja i koliko se placa to na xbox360 i da li ide mjesecno ili…

Veliki pozdrav, nadam se odgovoru.

Xbox 360 slim ima vrlo malu mogucnost da dobije rrod, ako ga cipujes mislim da ne mozes igrati online ali bilo je nekih fora da se i moze cak igrati ali to nek ti objasni neko ko bolje zna oko toga, ako hoces legalno da igras online moras uzeti pretplatu tj. Xbox live dok to na ps3 nije slucaj tu ne placas online a pretplatu imas od 1 mjesec 3 mjeseca 6 mjeseci i 12 mjeseci.

2 Likes

Slim modeli su bezbedni što se tiče RROD.
Ne znam tačno kako ide online igranje na čipovanim 360, davno bilo.

Što se tiče cena, možeš online plaćati mesečno, svaka tri, šest ili 12 meseci.
Cene za 1 mesec su najgore, oko 11e, za tri meseca je 19 eur, 12 meseci je 45 eur. Svakog meseca uz Xbox Live Gold (online pretplata) dobiješ dve Xbox 360 igre i dve Xbox One igre.

1 Like

Online za cipovane konzole radi samo na igre koje imaju system link opciju. Cip emulira lan, tako da server spoji vise osoba u virtuelni lan i onda igrate.
Ali broj igara koje mogu tako da se igraju je ogranicen: skoro svi Call of Duty, Diablo 3, svi Gears of War, Forza Motorsport 2… moze da se nadje na netu sta sve moze.

1 Like

Zar nije za online lt 3.0 , provlacenje fajla kroz abgx i onda rezanje?
Dobro dosao.

1 Like

LT 3.0 može online, to je ova varijnta koju @pleja pominje. Komplikovana je procedura za narezivanje diskova ali ako ispoštuješ pravila, možeš komotno igrati online, koji se plaća u svakom slučaju.

1 Like

Dobro nam dosao, ako te zanima multiplayer sa njim se neces naigrati. Imao sam ja X360 Slim RGH na neke igre system link radi ali vise ne radi nego sto radi i jos sto moras da se dobro namucis da ga podesis. Opcija ti ostaje da uzmes LT 3.0 rezes diskove i igras kad platis online. :slight_smile:
Ali ako te ne zanima multiplayer onda RGH u svakom slucaju je najbolji.

1 Like