Xbox 360: na Aurori se ne vide igre

Instalirao sam Fifu 19, igrao je jedno sat vremena. Upalio kasnije ponovo konzolu i sve igre nestale (vise od 30 njih) . Tacnije na hdd su sve i dalje smestene i vide se ali jednostavno Aurora ne prikazuje ama bas ni jednj igru. Gde sam zajebao stvar?

Da napomenem da sam menjao path, menjao depth, menjao ime foldera…otprilike sve savete koje sam nasao sam upotrebio

Stavi novu putanju do foldera sa igrama, i skeniraj.

Hvala na odgovoru, ali kao sto napisah iznad i to je vec pokusano u vise navrata

Obrisi putanje, resetuj konzolu, dodaj novu putanju sa folderom gde je novo ine. Negde ti gresis zato ti ne izbacuje.

Reimenuj folder sa igrama, pa stavi novu putanju i skeniraj, trebalo bi da se pojave igre.

Drstvo, uz duzno postovanje svima, pitanje sam postavio upravo jer sam:

  • preimenovao folder
  • obrisao sve putanje
  • kreirao nove putanje
  • skenirao sve iznova 10tak puta
  • resetovao konzolu nekoliko puta
  • menjao depth sa 2 na 4 pa na 6… Otprilike sam sve opcije izvrteo ali mi nista nije upalilo. Zato sam se nadao da ce se neko setiti nekog koraka koji izostavljam. Da li je greska mozda u Aurori?

Bez ljutnje ali sam odmah u komentaru ispod napisao sta sam sve radio. Elem, jel ima nesto da sam izostavio?

da li si proverio da ti se nije hdd otkacio?

Raskacio sam ga za svaki slucaj i ponovo vratio. Kor foldere mogu najnromalnije da se krecem, sve je uredno na hardu. Jedino sto kada upalim konzolu, Aurora krene da ucitava sve sto je na hardu, dole izlista sve igre i na kraju rezultat bude 0 out of 0

a da izbrises sve vezano za auroru i ponovo je vratis?

Pa to deluje kao logican sledeci korak…samo da nadjem dobar tutorijal kako da to odradim. Hvala mnogo :slight_smile:

ovde ima sve, ima jedan post kratak kako se instalira ne verujem da ces imati nekih problema

poyy

E top, hvala!
Za deinstalaciju samo da obrisem sve?

@M007P

Tnx :wink:

cekaj ti si stavio da ti se vide samo homebrew igre, jesi li to menjao

Definitivno morace klipovi da se snimaju i slike sta ste uradili, da moze neko da vidi sta je uradjenon i promenjeno. 100% je ovo resenje ako nista nije cackano dublje, ja sam x puta radio i pretrazio bez problema je izlistao.
Resenje kada se ovako izgubi trag podesavanjima i cackanjima je ponovna instalacija aurore i ponovno povezivanje igara.

Nije mi nikako problem ako trebam da snimim klip uradjenog. Ja bih auroru ponovo instalirao samo nisam nasao tutorijal kako je deinstalirati :confused:

Ovde dozvoljava samo jpeg tj fotografije da se kace :confused: