XBOX 360 problem

Pozdrav svima, imam jedan problem. Moj prijatelj ima XBOX 360 Slim, bio je cipovan sa RGH, medjutim njegov sin je danas pokusao da odradi neki update ( voli dete da se igra :slight_smile: ) i od tada xbox nece da radi, kako su mi objasnili mislim da ga je vratio na fabricko i da je obrisao sve sto je bilo u njemu. E sad , zanima me postoji li neko resenje da se to sredi ili mora opet da ide kod servisera koji mu je ugradio taj RGH?

RGH ti je hardwerski cip, tesko da je njega mogao obrisati. Al da bi ti pomogli, treba nam malo vise informacija. Koliko se secam sa RGH nikako nije moglo na internet, pa neverujem da je tako odradio software update. Mozda je imao LT 3.0?

Iskreno ja se ne razumem u to, igrao je igre sa HDD-a. Samo nas je pozvao danas na telefon i kaze nece da radi. Moracu da pogledam sta on to ima da bi dao vise informacija.

Jeste onda je RGH, ali nije mi jasno sta je mogao sa neta da skine

Neznam ni ja sta je uradio. pokusao je da cacka nesto oko dashboard foldera, nezna ni sam da objasni, pominje XEX uglavnom hteo je da ukljuci neku opciju da ide online i onda pominje neki freestile, hteo je nesto tu da aktivira i zavrsio je karijeru :slight_smile:

mora da se vidi sta je uradio sa hackovanim dashom na RGH, RGH radi u paru sa hackovanim dashboardom na ploci, sta je on dirao ne znamo i ne moze niko da kaze cak ni ja sto to znam napamet i svaki dan gledam.

Probaj da bez harddiska pokrenes konzolu ako nista ne uradis javi se na PM.

2 Likes

Hard disk je skidan i otpuno je isto kao da je fabricki softver u xbox-u. On ga je nekako vratio na fabricko stanje. Konzola ne vidi ni jednu igru sa hdd-a. Samo hoce da ocita original igre sa DVD-a a sa HDD-a ih ne vidi i ne ucitava, inace konzola pokazuje da je HDD pun kao i sto je bio

@M007P

Moram da zamenim interni HDD na rgh konzoli. Medjutim nekada davno sam menjao kuciste xbox-a i sada nemam onaj originalni broj koji mi dashboard trazi.
Jel je mrka kapa da promenim interni ili ima nrke cake?

Ne bre samo ga zamenis sa drugim, formatiras na xbox-u i cepas… fsd i ostalo instaliras. Izvinjavam se zbog kasnog odgovora :slight_smile:

1 Like

Zdravo, imam problem sa cipovanim xbox-om, ne mogu da promijenim vrijeme,niti otvoriti home, posle startovanja me odma prebaci na listu igara na njemu. Kako da rijesim problem?

Mini blade dugme za paljenje kontrolera nadji settings ili gurni lan kabal tj nakaci ga na mrezu dobice tacno vreme a ne 2005 godina…

Dopuna: settings pa back back i bude se na home screen NXE-fabricki dashboard. Ima mnogo faktora zbog cega nece da pokrene. Napravi temu u odredjenom delu snimi zapis ili screenshoot sta muci pa ce neko pomoci.
Kada je RGH uradjen u dashlauncheru je blokiran xbox live, cim pokazuje vreme sve je OK sa internetom.