Xbox 360 slim napajanje pomoc

Imam xbox 360 Slim iz Amerike NTSC i sad sam hteo da pitam da li mogu da uzmem evropsko napajanje i da igram normalno :smiley:

trebalo bi da mozes posto imaju u sebi valjda converter za 110/230V

Ne mozes, treba ti transformator s 110V na 220V

mislis da nema u sebi vec odmah? skoro svaki novi uredjaj (punjac) radi i na 110 i na 220 odmah u startu bez ikakvih dodatnih spravica

Nema, provereno.

ok onda, nisam znao da nema :wink:

To je skroz bzvz sto su uradili… PS3 i Wii su dual voltage… :poolparty:

Uff sunce ti, nisam ni procito pitanje do kraja, vec sam mislio da je ono sto mi je prvo palo na pamet :p.

MOZES uzeti evropsko napajanje, tj napajanje u smislu one crne kutije, ne u smislu elektricne energije, jer ti u tom slucaju treba transformator.

Daklen, mozes da uzmes evropsko napajanje (onu kutiju) i da bocnes u box, ili da uzmes trafo i stavis na to americko napajanje i da furas s njime.

pa ja lepo kazem da moze :stuck_out_tongue:

Ma tvoj odgovor me i istripovo, kakvi 110/230V i ostali bakraci…

pa kazem da moze da radi na oba jer samo napajanje u sebi ima converter pa ustekao ga ti u 110 ili u 230 radice normalno… da ne duzimo vise u prazno, kratko i jasno MOZE DA RADI

Procitaj ponovo pitanje.
To sto ti govoris je ono sto sam i ja mislio da je covek pitao, medjutim on to nije pitao.

Ti govoris da li moze americko napajanje (kutija) da se usteka u evropsku mrezu - e to ne moze

On je pitao da li moze da uzme evropsko napajanje (kutiju) i da je usteka u americki box - e to moze

tebra on je pitao da li moze da kupi EURO napajanje i da usteka u NTSC xbox, MOZE!!! lepo sam ja rekao i lepo sam vide, ali sam napomenuo da se sad sva napajanja prave univerzalno za 110 i 230 bez obzira kakav STEKER imaju na kraju :smiley:

there :wink:

E onda oke.

A inace, napajanja medjusobno nisu kompatibilna sa stranim mrezama, tj ne mozes americko na evropsku mrezu i obratno.

Xbox ima specificno nije univerzalno za ceo svet, ako ga gurnes u evropsku struju pregorece toliko sam upoznat, dok PS3 i drugi imaju.
Moze da kupi napajanje od evropskog i usteka, radice.

Ili da kupi step down transformator od 200w ali tesko da ce naci jeftino, tako da za 30 evra ce pre naci napajanje za slim.

Jos nesto negde sam odgovarao da xbox nema kompatibilno napajanje sa celim svetom, naravno na forumu. :slight_smile:

cek cek, zar slim nema napajanje u sebi?! msm ako moze americki slim da radi kod nas, odma zovem cimera da mi donese jedan iz usa, tamo su dzabaka sa kinektom…

jedino sto moras da pazis kod igara, moraces da nabavljas samo NTSC i region free igre. pal je no no

Nema, eksterno je kao kod laptopa. Moraces samo evropsko da nadjes i igre kao sto ti Akiris kaze.

Moraćeš da nabaviš evropsko napajanje za slim ili da pazariš napajanje od nekog npr. Japera i da nabaviš konverter sa phat na slim

ja mu ponudim full ispravno napajanje za jaspera a gde on da nadje taj konvertor ? mene zanima :slight_smile: