Xbox 360 slim napajanje pomoc

Naravno, na eBay-u. Kod kineza :happy Još je i free shipping u Srbiju.

AC ADAPTOR TRANSFER CONVERTER CABLE FOR XBOX 360 SLIM

Da ne otvaram novu temu. Elem, riknulo mi je napajanje za xbox one, uzeo neko kinesko koje je radilo dva dana i to po 5-10 minuta. E sad, imam 360 jaspera sa napajanjem od 150w, moje pitanje je da li sa ovim nastavkom sto se kači na to napajanje od 360 mogu da ga koristim kao napajanje za xbox one?

Potrošit ćeš više novca na te kineske za*ebancije nego što ćeš dati za originalno napajanje… Ne igraj se sa konzolom, uzmi original makar polovan i piči.

Ma bezim od kineza, mislim na napajanja, necu vise eksperimentisati sa kineskim napajanjem, ali pitam za onaj nastavak da bih mogao da koristim napajanje original od moj jaspera na xbox one. Napajanje je original microsoft 150w, e sad na xbox one ne znam da li bi moglo sa onim nastavkom.

Moram dupli post, ali niko nije odgovorio na pitanje, a obzirom da sam u međuvremenu dobio sa Alija onaj nastavak, stavio na napajanje sa Jaspera i cepam uveliko ponovo. Prešao Ryse, Unity i skoro završavam Syndicate :smile:
Elem, ako ima neko napajanje sa bilo koje xbox 360 i koje bi ustupio za simobličnu cenu neka se javi. Ne mogu da “oženim” svoj xbox360 dok ne rešim napajanje za xbox one.

Ja mislim da je na kp oko 1500 din. Bude i za manje. Ispod toga ne verujem da bi ti neko odavde prodao,jedino da ti pokloni.

Imas one RROD konzole sa napajanjem po 10e se prodavale pretrazi oglase mozda ima jos.
https://m.kupujemprodajem.com/Napajanje-za-Sve-Fat-XboX-360-Konzole-52555043-oglas.htm#mhs0-1510164978863