XBOX 360 vesti i informacije

U ovom threadu postujte vesti, informacije i zanimljivosti o Xbox 360 konzoli.

Ovaj thread je prvenstveno namenjen za većinu sadržaja koja će biti rezultat nagradne igre. Takođe cilj ovog threada je da u budućnosti zameni otvaranje gomile novih tema koje uglavnom služe za prenošenje manje bitnih vesti.

Pod vestima i informacijama podrazumevamo novosti o:
igrama za Xbox 360 konzolu,
o izdavačima video igara i razvojnim timovima,
Xbox Live Arcade igre,
Xbox Live dešavanja

Zanimljivosti su:
Interesantan video / trailer / screenshot (ne ubacujte ceo screenshot, samo link ili thumbnail, što zbog izgleda foruma, što zbog članova sa sporijim internet vezama)
Dešavanja u gaming zajednicama koje se odnose na Xbox 360

**Fallout 3: Mothership Zeta **
Izlazi : 3. Septembra

Opis sa Gamespot-a:
“Fallout 3: Mothership Zeta is the fifth expansion pack for Fallout 3 featuring all new alien weaponry.”

Screenshots:

Jel dobro ovako ili :D?

Admin ako moze thumbail slike :)…

Zanima me da li na ovom thread-u da stavljam opise igara(ili recenzija kako vi to zovete)?
Posto sam ja krenuo to da spremam i napisao sam nekoliko, ali hocu sve odjednom da ih postavim.E,sad, ‘‘poprilicno’’ su dugacke, mislim da nece valjati za ovu temu da ubacujem toliki tekst.
mozda bolje da otvorim temu pod imenom igre i tu sve da stavim?:slight_smile:

Tako može, to je sasvim ok :slight_smile:

Kako vam se cini ovaj novi dashboard sto treba da izadje 11. augusta ali neki su ga izgleda vec skinuli i instalirali?

A koja je razlika :confused: :slight_smile:

ne vidim nista na slikama.

Glavna razlika je izgleda u tome sto je kretanje kroz Marketplace i Games Library mnogo brze.

http://b2.s3.p.quickshareit.com/files/360_dashboard_speed_aug09update6973e.m4v

Ne radi link:D

Malo bespotrebno posto vec jeste bas brzo, al ok.

Evo ispravio sam. I nije bespotrebno, kretanje kroz dashboard i ucitavanje achievementa je prilicno sporo.

Ja ne planiram da menjam Dashboard dok ne izadje novi officialno i dok ga neko ne isproba…

p.s.mislim da ce morati da se instalira kad izadje novi, da li gresim?

Da, glupost. Ako hoces na live moras update dashboarda kada zvanicno bude.

Meni je onaj prvi i dalje puno bolji.

:cool:
Delimo isto misljenje:D

Ja nisam hteo da menjam, pa makar na live ne isao sve dok ne kupim gold, ali mi je nesto kvrcnulo u glavi(nisam siguran, mada mislim da me je brat drmnuo pa mi je zato kvrcnulo):D:D:D

Juce je izasla nova XBLA igra, Teenage Mutant Ninja Turtles: Turtles in Time Re-Shelled.

Slike:



Launch trailer:

800 poena, obozavao sam SNES verziju pa sam kupio i ovu.

PayPal sada dostupan za US Xbox LIVE Acaunte
Xbox 360 Pro se izbacuje iz ponude uskoro, samo Arcade i Elite? - vise o tome na http://kotaku.com/5330287/xbox-360-pro-being-phased-out-pretty-soon

Sa novim NXE update-om prva ponuda ondemand igara:
Assassin’s Creed (Ubisoft)
Burnout Paradise (EA)
Call of Duty® 2 (Activision)
Elder Scrolls IV: Oblivion
Fight Night Round 3 (EA)
Kameo: Elements of Power (Microsoft Game Studios)
LEGO Star Wars: The Complete Saga (LucasArts)
Mass Effect (Microsoft Game Studios)
Meet The Robinsons (Disney)
MX vs. ATV Untamed (THQ)
Need for Speed Carbon (EA)
Need for Speed: Most Wanted (EA)
Perfect Dark Zero (Microsoft Game Studios)
Prey (2K Games)
Rockstar Games Presents Table Tennis (Rockstar Games)
Sega Rally (Sega)
TEST DRIVE: UNLIMITED (Atari)
Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas
Tomb Raider Legend (Eidos)
Viva Piñata (Microsoft Game Studios)
Viva Piñata 2: Trouble in Paradise (Microsoft Game Studios)

‘Avatar: The Game’ zahteva HDMI za 3D Efekte:

“Avatar: The Game,” bazirana na novom filmu Jamesa Camerona je jedna od prvih igara koja podrzava fensi 3D efekte na specijalnim 3D TV-ima.

E svaka cast m$-u. 100%ce onda elite biti iste cene kao sada pro ako ga izbace iz prodaje. Jos jedna stavka da menjam xbox kad ovo bude zvanicno :smiley:

ja sam je sinoć probao i merkam da je kupim :slight_smile:

koliko vidim ima lokal co-op i xbl co-op … :smiley:

EDIT: kupljeno!!! :slight_smile:

Bayonetta! 15 minuta žestine!

http://www.youtube.com/watch?v=xuXr2MtoI6E part 1

http://www.youtube.com/watch?v=TJUv__J3h30 part 2

“This video is no longer available due to a copyright claim by SEGA of America.”

Hm, i Microsoft hoce deo kolaca na trzistu rucnih konzola?

The Zune HD media player will also be a portable gaming device, with a handful of games available when the sleek gadget launches Tuesday, a Microsoft representative told Wired.com.

At this summer’s E3 videogame conference, Microsoft said only that the upcoming Zune HD would play nice with the Xbox 360. But a series of video ads prematurely released this weekend — then quickly yanked at Microsoft’s request — hinted that Zune HD would be a platform for portable gaming, putting it in direct competition with Apple’s iPhone, Sony’s PSP and the Nintendo DS.

The leaked clips, originally posted by Buy.com, quickly spread across the web after they were pulled from the site.

Da,i ja sam cuo za ovo(zune)…:smiley:
Samo ima jedan problem,niko nije cuo za to,zato ga niko i ne kupuje:D
Doduse,nije to jedini problem,marketing je takodje vrlo slab bio…
Detalje(hardver i softver)ne poznajem dovoljno dobro da bih mogao nesto vise o tome da kazem…:o

Sta li mu ovo znaci

Microsoft said only that the upcoming Zune HD would play nice with the Xbox 360