XBOX 360 vesti i informacije

Nisam ni cuo za ovu igru, trailer ne izgleda nimalo lose. Dakle Binary domain…

https://youtu.be/oRqZS4-royY

jel istina da je izasao hack za poslednji update?

istina je,LT+ 1.9 za phat konzole…

Istina, upravo flesovao svoju konzolu, SEC data ostao nepromenjen (proverio i rucno i pomocu programa).

[SIZE=4]Fat Xbox controller with guts of 360 pads for Halo CE
[SIZE=2]The original Xbox controller, known as the Duke, is making a comeback on the Xbox 360 - at least at Halo Fest. Halo development team 343 Industries is working to get some Duke controllers rebuilt with the guts of Xbox 360 pads, in order to bring a retro feel to Halo: Combat Evolved Anniversary at Halo Fest.[/SIZE]
[/SIZE]Halo: Combat Evolved Anniversary is due for release on November 15. Microsoft confirmed that the game will retail with an ERP of £34.99 in the UK.

Izasli:

Transformers Dark Of The Moon XBOX360-COMPLEX
i
Cars.2.XBOX360-MARVEL

evo neki ss-i

Cars 2:



Transforemrs



Transformers Dark Of The Moon XBOX360-COMPLEX - jel neko igrao prijasnje djelove i valja li uopste ovaj zanr? Nekako mi se igra nesta na fazon ROBOTECH-a (ako se sjecate tog crtica) i naravno da li je Wave 11

ne sadrzi nov update,tako da moze da se igra.Inace verovatno je glupa igra,ali dok je ne probam,a necu nista nemogu da ti kazem :wink:

F E A R 3 XBOX360-STRANGE

wave 11, no dash update

ohohoho,poranilo je malo ali je super u svakom slucaju.Prvi deo mi se mnogo svidjao,drugi nisam do kraja odigrao dok ovo mora da zavrsim.

Star Wars Kinect Screenshot






Evo sta kaze Carmack po pitanju naslednika PS3 i Xbox 360 :

U intervjuu kojeg je dao Eurogameru, koosnivač i glavni programer id Softwarea, John Carmack, izjavio je da će naredne PlayStation i Xbox konzole biti deset puta jače od sadašnjih, te da bi njihova iskoristivost mogla biti duža od deset godina.

Naime, prema njegovom mišljenju, tolika snaga je potrebna kako bi kvaliteta grafike u igrama bila takva da igrači odluče potrošiti novac na novu konzolu. To je, doduše, bio slučaj i u dosadašnjoj historiji razvoja konzola.

Glasine govore da će novi Xbox na tržište doći 2013. godine, dok Sony i dalje insistira da je rok trajanja PS-3 (izašlog 2006.) deset godina.

Kratko i jasno! Ovaj Game guru jako dugo je u ovoj industriji tako da njegove rijeci treba shvatati ozbiljno.

Znaci otprilike za 2 godine nov Xbox…dok tek za nekih 5 PS4…meni se to svidja,znam da ce sada neki reci bolje da obe izacu 2012/2013,ali ja to ne gledam tako,jer sam tek uzeo Xbox,a i treba skupiti pare…a 3 godine je taman :smiley:

Crytek negira rad na “Xbox 720” igri!

Nakon što su se prošle sedmice pojavile neke glasine da je Crytek dobio hardver koji bi trebao da bude naredna generacija Xbox konzole te da je ova kompanija počela razvijati igru za Xbox 720 (navodno Timesplitters 4), predstavnici za medije Cryteka negirali su tu vijest. Oni su izjavili da ova kompanija nije dobila nikakav next gen hardver od Microsofta te da nemaju pojma kada bi Microsoft uopšte mogao najaviti ili predstaviti Xbox 720.

Samo je naglašeno da Crytek radi na tome da pravi igre koje će gurati trenutno dostupni hardver do krajnjih granica, sa fokusom na DX11, te da bi zbog toga CryENGINE trebao biti glavni engine za sve nove konzole.

zar mislis da, ako MS izbaci novi xbox 2013. godine, da ce sony mirno da sedi 3 godine i tek onda da izbaci novu konzolu?

primera radi, ima ljudi koji imaju i ps2 i ps3. i sad izadje novi PES recimo, koji ako se ne varam, jos uvek izlazi i za ps2 ( mozda vise ne ali do pre dve godine je izlazio). Pitaj te ljude za koju konzolu su nabavili novi PES.

PES 2012 i Madden NFL 12 se ocekuju za PS2. 2K11 je izasao za PS2 al ne vjerujem da ce ubudece izlaziti nastavci. Pricalo se da bi i LEGO Pirates of the Caribbean trebao izaci na PS2 al konkretnih informacija nema.

Upravu si da nece,ali i godinu dana razlika,ipak je i to dovoljno :wink:

P.S. Rage odlozen za 04 oktobar 2011…

Ma bre PS3 ce da traje do 2016 i nece izlaziti pre toga jer jednostavno moze da se izbori sa novim xboxom

: D

videcemo :wink:

Pa mozda i moze, ono sto je pokazao novi wiiu meni nedeluje nista bolje od standardne (trenutne) generacije :slight_smile: