XBOX 360 vesti i informacije

Izgleda mi da ovaj 0225 PCB unlocked kasni sa isporukom, i moracemo da se strpimo za SLIM LT+1.9… Videcemo sta c4eva kaze.

Williams.Pinball.Classics.PAL.XBOX360-COMPLEX

Napokon. Posle dve godine isčekivanja da se pojavi PAL verzija.

ne uspevam da iskopam informaciju koji fliperi se nalaze na ovoj kolekciji. neka javi neko ako zna.

1. Pinbot
2. Whirlwind
3. Black Knight
4. Funhouse
5. Space Shuttle
6. Gorgar
7. Taxi
8. Firepower
9. Sorceror
10. Tales of the Arabian Nights
11. Medieval Madness
12. No Good Gophers

video sam negde (pogrešnu) informaciju da ima i Black Rose i Creature from te Black Lagoon, moji stari favoriti =)

steta sto nema terminator 2 , obozavao sam taj fliper! nisam samo siguran da je to wiliams

Ljudi imam jedno pitanje, oni koji imaju litetuc plus jel njima dovoljno da samo propuste iso kroz abgx od igre koja ima ap25 zastitu?Ili mora neko pecovanje igre i slicno?Pitam zato sto sam narezao ubacio asasin creed brotherhod u konzolu a izgleda nije bio propusten kroz abgx pa mi samo crn ekran?

grujane pa zar i ti da ne citas!!! :smiley: ae pogledaj onaj tutorijal za dobijanje upotrebljivog diska, provuces samo kroz abgx i narezes cela mustra, on sam patchuje… taj crn ekran nemoj da drzis duze od 3 minuta inace flag i ban

Ajo meni stojalo po sata crn ekran :frowning:

e pa u tom slucaju flagovan si sigurno ako ides na live ban ti ne gine…

Fuck a hteo sam na live samo zbog drugog dlc-a za alan wejka :frowning:

Inace hva;a na pomoci, mada meni sada pomoci nema :smiley:

Skini pa begaj sa Livea.
P.S. Congratulations! :party:

ne moze da skine i da BEGA, jer DLC zahteva stalno live…

Jbt skinuo sam drugi halo reach i narezao, pise da je ap25 sredjhen, propustim kroz abvg i opet crn ekran?Vec drugi disk mi je sjeban zabadava!

halo reach na originalu ne modovanoj konzoli zna da izazove black screen kod ucitavanja, mali burazer mi rekao njemu se stalno desava to. Krene igra i ostane crni ekran! to je vise HALO REACH po mojoj proceni. NE vredi igrati, meni je jednom izbacio crn sacekao malo nije hteo onda ugasio i upali i ucitao.

Znam ali isto mi je sa fable i sa ac brotherhod,nije dok igras nego pre nego sto treba da ucita igru?Nerazumem o cemu se radi kad sam lepo platio perisi da mi odradi litetuc, odradio je on to fino posto mi rade mortal kombat,hot pursuit i tako te nove igre ali, neradi nijedna ap25 igra?

jos uvek imas lt+1.1. ap2.5 igre su dobile nove patcheve koji rade samo ako imas 1.9, tako da ako si te igre rezao sada, nejmoj da bacas te diskove nego flashuj na 1.9 i radice ti. ne krivi perisu, krivi microsoft. :smiley:

Jm ga ja sad opet moram da radim flash zbog 3 igre, mislim stvarno su preterali, hvala na informacijama u svakom slucaju cu ga fleshovati sledeceg meseca kad dobijem platu.Moda cak i malo kasnije jer ocu da vidim sta ce biti sa onim diskovima od dodatnog 1 gb pa ako i tu treba flesh da neplacam bezveze 2 puta za isto s*e.

Debug 360/PS3 + future of console emulator ports
Homebrew Café

Ja i imam litetuc plus ali 1.0