XBOX 360 vesti i informacije

Vauu,stvarno bi bilo super da moze i kod nas,oma bi im poslao i xbox i ps3 da prefarbaje :slight_smile:

Jel ima neko znacenje ona plava boja “prstena” i power dugmeta? Jer sam primetio da je plavo svetleo i jedan obican debeljko na prezentaciji Forze 4.Meni bas lepse izgleda, jos kad bi mogli da menjamo stalno, uh…

zameni LE diodicu ^^

btw ja bi najvise voleo kad bi se pojavio klasicno beli slim…ovaj star wars mi je bzv, posto ionako nit sam fan, nit sam gledao bilo koji star wars…najpribliznije tome sto sam gledao je reklama za novi passat xD

meni se licno uopste ne svidja ovaj star wars paket… stvar ukusa ali za mene je ruzan ko nijedan…

Meni je tako,tako,nemogu reci da mi je ruzan a niti lep ali zato mi je kontroler pre lep.

Bas extra izgleda ovaj Star Wars edition, bilo bi cool posedovati ga ali je suludo dati 450 evra

To je isto kao i prosle godine kad je izasao ovaj Xbox 360 Halo Limited Edition 250 GB.

Hm, pa relativno su uspeli da pogode tu estetiku, kao sto se vidi po slici r2/c3 na kutiji, mada je meni i originalni slim vrlo dartvejderovski dizajniran, samo zameniti zelenu diodu sa crvenom. Bundle ce sigurno naci svoju publiku posto star wars ima vise fanova nego bilo koji drugi fenomen pop kulture.

Samo jos kad bi igra valjala… Demo sa E3-ja nije nas impresionirao.

[SIZE=4]**[SIZE=5]Battlefield 3 multiplayer hits a ‘sweet spot’ on console[/SIZE]

24 online players is the right move for PS3 and 360, says DICE**
[/SIZE]

[SIZE=4][SIZE=2]

[SIZE=3]DICE has said that 24 person Battlefield 3 multiplayer is the “sweet spot” for console players.[/SIZE]
The console versions of the game have the ability to host substantially fewer players online than the PC edition, but that’s the “best possible experience” for PS3 and Xbox 360, brand manager Kevin O’Leary told PixelEnemy.

“We’re an all-platform developer, to be honest,” he said, when asked whether anything set the PC and console versions apart. "We want to make sure that every platform that we have the game out on, it’s the best possible experience for that platform.

“On console we’ve made the decision to go 24 players on multiplayer because it’s the sweet spot. We’ve seen from telemetry and testing and so forth - that’s what we know works well for our consumers and our players.”

If you want to catch a glimpse of some Battlefield 3 multiplayer action, you can have a look at the videos that leaked last week. Don’t be too upset if they’ve been yanked offline again though, as there’s a shorter, official EA multiplayer movie too.
[/SIZE][/SIZE]

Ja mislim da kazu da je ‘‘sweet spot’’ zato sto realno vise ne mogu da naprave. Treba poterati na onim masinama i 24 a ne 64…

Posto ap2.5 pecevi jos nisu izasli a jos se ne zna dal ce izaci kao novi petch ili kao novi flesh,postoji ipak fora da se igraju ap2.5 igre,za koju mogu da kazem da je za sad jedino mozda sigurno igrati offline!!isto tako na nekim konzolama radi,a na nekim ne!!potrobno je da imate novi dash,1.9 flash i da je updejtovan u abgx-u!!upalite konozu,ubacite bilo koju ap2.5 igricu i kliknete A,kad se pojavi black screen cekacete(zavisi od konzole i driva)od minut do 3 minuta i tad ce se pokrenuti igra i mocicete da igrate!!postoji mogucnost ako to uradite online da mozete da budete flagovani!!dosta sam mislim napisao za svoj prvi post!!pozz

Oni koji igraju sa AP25 igrama poseduju original igru, to je ono sto zbunjuje ljude a oni ne napisu lepo ili tek posle toga napisu.

Ja mislim da treba sacekati jos malo i da ne treba bez neke potrebe rizikovati!Ima drugo sta da se igra,nisu tih 6 igara jedine na svetu!

pa dobro i to zavisi,ko sta voli!!!svi znamo da black ops nije nikakva igra,ali je ipak najbolja online igra!!!mislim to je moj stav…

Ne znam da li je bila informacija, kako se cini dobicemo Crysis 1 na konzole. Procurila je informacija da je radjen rating igre (za starosno doba)
Crysis 1 coming to PS3 and Xbox 360

auuu ja sam to stavio ima 20 dana sigurno :slight_smile: al’ dobro da se ljudi podsjete. Crysis 1 je stvarno dobar, malo kratak al dobar.

A tada sam bio totalno van svih dogadjanja, pilo se mnogo kod kuce :wink:
Moje izvinjenje

[SIZE=4]WRONG: The Sun newspaper[/SIZE]

[SIZE=3]“Death By Xbox”[/SIZE]
Here is this morning’s front page of News Corp / News International’s The Sun newspaper.

Evo i jedna lepa vest

[SIZE=5]Mirror’s Edge 2 uses Battlefield 3 engine: OPM strengthens rumour[/SIZE][SIZE=4]**

One step closer to the much sought-after sequel**[/SIZE][SIZE=3]**

Although EA has said a couple of times that the Mirror’s Edge franchise will return one day, things look to becoming ever more solid as Official PlayStation Magazine tips the sequel to return on Frostbite 2 with reassuring certainty.**[/SIZE]

Back in June EA Games boss Frank Gibeau felt comfortable enough to avoid dismissing the notion of Mirror’s Edge 2 on DICE’s Frostbite 2 engine saying, “You’ll see that combination I’m sure.”

OPM is now reporting on insider whispers which add more credence to the idea of Faith hop, skip and jumping onto Battlefield 3’s s@20engine.

“The Frostbite 2 engine will pave the way for Mirror’s Edge to make a free-running return,” says the mag, much to our delight.

What exactly that will look like is still uncertain (Faith may not even feature). EA itself has admitted that it needed time to work out the best way to approach a Mirror’s Edge sequel, although it sounds as though that work is already under-way.

Kako je miror’s edge bila dobra igra,grafika,engine prosto sjajno.Bas me je obradovala ova vest :slight_smile: