XBOX 360 vesti i informacije

Glossy

Matte

Meni osobno je Glossy podloga puno lepsa

Glossy je lepsi mnogooo :smiley:

znam da nema veze sa Box-om ali cmon, Google kupio Motorolu!

http://www.rlslog.net/google-decided-to-buy-motorola-for-12-billion/

Kupuju redom.

id Software 20th Anniversary Feature

Izgleda da ce ovako izgledati novi dash! Koji ce doci krajem avgusta.

Po meni izgleda trulo!

Mislim da je ovo prikazano poboljsani Kinect dashboard, ne “obicni”. Ako nije, sudicu tek kad vidim neki klip.

ovo je definitivno sa full podrskom za Kinect.
Gledajuci ovako nije lose meni se svidja OK, novine i poboljsanja korisnickog interfejsa nisu na odmet :slight_smile:

I ja se slazem sa predhodnikom!!!

Ma nekako je previse siv… Ocekivane integracije, nema sta. Vidjecemo u praksi kako je i na sta to sve izgleda

Taman krenuo da ga pogledam i Microsoft ga maknuo sa youtube-a :frowning:

[SIZE=3]Gamescom 2011–Trailer: [/SIZE]

Izasao je na live-u Bodycount demo. Skinuo sam ali nisam jos probao.

Silent Hill HD Collection nije vise PS3 ekskluziva

_**Silent Hill HD Collection is coming to Xbox 360.

The collection, consisting of the second and third games in the spooky horror series, was initially intended to be exclusive to the PS3, but fan pressure changed the Japanese publisher minds. Yay!

Speaking during their Gamescom press conference (via Joystiq), Konami also revealed that the Xbox 360 version will release simultaneously with the PS3 version.

We’re looking at a September or October release this year.

**_

momci imam pitanje dok sam igrao nba2k11 ubagovao mi je xbox i morao sam ga restartovati ovo mi se prvi put desilo pa sam teo da vas pitam da li je to pocetak neceg goreg ili sta??? i da li je istina da su na e3 najavili novi xbox za 2012? hvala :slight_smile:

Ja se izvinjavam mislio sam da su ovo pitanja i odg a ust su vesti i inf.

Desava se to ponekad i meni se desilo par puta dosad, nema potrebe da se cimas oko toga.

ahhahahahahahaahhah!!! Pobedio si brate !