Xbox Black Friday Sale 2020

Ovde turska dolazi do izrazaja :joy:

Koliko su npr legion i valhala na turskom regionu u dinarima?

6000 dinara Valhala
4000 dinara Legion, on je na snizenju trenutno.

Toliko su i na usa nalogu

1 Like

Novim igrama su cene slicne il iste, ali nekim starijim je cena smesna. Drugar uzeo witcher goty za 700dinā€¦

Pa da, nove igre isto.

Imamo usa nalog. Mogu li napraviti turski ili neki drugi, kupiti igru i igrati sa primarnog usa naloga? Kao nosilac nalog na ps4.
Druga stvar. Ako se uzme game pass na turskom nalogu, da li se mogu igrati igre na usa nalogu?

Hvala!

Ovo može tako je kod mene, samo mora biti aktiviran i taj nalog pored tvog primarnog.

Početničko pitanje.
Ako na sajtu piÅ”e za igru ā€œincluded with game pass ultimateā€, da li to znači da ne važi ako imaÅ” običan game pass ?

Važi, ista je baza igara i za običan GP i Ultimate.

1 Like

Odlično. Hvala!

Uzeo crash team racing za 14usd

Sranje, mafia samo 25% off

Kupio Fifu champions edition za 36$, to je ok cena.Sad čekam upgrade za SX 4.12.

1 Like

Kad udjem preko sajta za Mafia Definitve edition pise 30$ na popustu, a kad udjem preko xboxa nema nikakav popust standardna cena stoji 30$, sta je fora?

30 je na popustu a redovna je 40

Ja kad sam drugi nalog prebacio na tursku, on mi je i ovaj glavni Ŕto je bio na USA, prebacio na otomane

Da to kontam, cena je 30$ svakako nego sto ne pise u storu tipa 25% off kao za Mortal Kombat 11 tipa 70% sto je bilo.
Ako neko ima kod za tu igru neka pise

Cisto da kazem da sam za 6eur uzeo F1 2020 Schumacher edition na Argentinskom store-u, tj prebacio sam lokaciju i billing adress tamo, prosto cene su smesne, npr Fallout 4 GOTY je 3,5eur, a Witcher 3 GOTY 1,7eur (100 njihovih pezosa dodje 1eur otprilike), novi CoD bez popusta 30eur, Cyberpunk 2077 pre order 25eur itd itd, tako da zivela zemlja Lea Mesija i Maradone :smiley:

13 Likes