Xbox kreiranje naloga i kupovina digitalnih igara

Pogledaj u podesavanjima. Imas u opciji Power da odaberes stand by mod ili da ti HDD bude aktivan kada ugasis konzolu, da ona nesmetano skida sve sto si joj zadao. Ne moras drzati konzolu non stop upaljenu.

1 Like

Mozes da stavis u podesavanjima da ti se konzola nikad ne gasi skroz nego da je u tom nekom
stad-by rezimu i onda sta god stavis da se skida, normalno ugasis konzolu i ono se skida u pozadini, takodje se i konzola brze pali ali onda i trosi struju vise sto je i logicno.

Hvala na pomoći je savetima momci, živi bili.

1 Like

Cao, nov sam u svemu,pa ce mi vrv trebati par saveta…napravio sam nalog nametio regiju na tursku, e sada nigde mi nije bilo ponudjeno da upisem neku adresu, inace jos nisam uzeo kozolu ali stize mi ovih dana xbox x pa reko da pripremim sve na vreme🙂

Ja koliko znam adresu ne vezujes za konzolu nego za platnu karticu,tj kad kupujes nesto onda ce ti traziti adresu a ne sad kad pravis nalog.

1 Like

Mislim da sad skidanje radi i kad je konzola u power saver modu. Ne mogu 100% da tvrdim ali čini mi se da sam primjetio da skida i kad je ugašena sad kad sam skidao Elden Ring. A konzola mi je u tom power saver modu stalno.

1 Like