Xbox LIVE pitanja

Pozdrav,imam nekoliko pitanja(ponovno :D) pa vas molim za pomoc…Dakle,kada idem na LIVE kod svake cijene mi pise RS i na drugom forumu sam saznao da sam napravio indijski profil i da je to indian rupee(RS)(nisam sigurno napravio jer sam povukao taj profil sa GFWL-a gdje sam namjestio USA ili UK no dobro)…Ajmo rec da imam indijski profil: 1) Da li moram paziti koji cu gold uzeti ili je regijski otkljucan?..2)Da li ce mi ta lokacija stvarat probleme kad cu igrat online(u smislu veceg laga,pinga itd)…i 3) Kada kupim gold,da li se on veze samo za 1 profil ili vrijedi za sve koje imam na konzoli(mislim na ono prebacivanje,znaci da li ce gold vrijedit i za Marka i za Peru na istoj konzoli) i na kraju 4) Gdje mogu naci najjeftinije kodove za LIVE i da je stranica pouzdana…Hvala unaprijed :smiley:

A što ne prebaciš account na UK?
Gold je vezan za account, znači ne važi za sve na konzoli.
http://www.xboxrepublika.com/xbr-shop/1660-xbr-shop-prodaja-xbox-live-gold-kartica-i-microsoft-poena.html

Pa netko je rekao da se nemoze mjenjat regija kad se jednom odredi,aj pls napisi kako to napravit,gledam sada kod vas vi nemate 1 mjesec golda ja taj mislim uzet

Change the Region of your Xbox LIVE Account | Xbox Regional Setting - Xbox.com

Odlucio sam ovdje kupit Cheap Xbox Live Codes: 1 Month Xbox Live Gold Membership i imam pitanje-namjestio sam da preko banke platim i poslali su mi mail u kojem pise da ce se transakcija obavit cim uplatim sredstva na racun u londonu…ima ko iskustva s tim i da li uopce mogu u banci u hrv uplatit ta sredstva?

To ti uopšte nije jeftino, bolje uzmi direktno preko live-a.

Послато са LT30p користећи Тапаталк 4

Pa cijena je ista,na LIVE-u je 9.99 $ sto je cca 55 kn a kod njih je 6 funti sto je cca 53 kn…ma uzeo bi tako i nebi se s ovim zezao al nemam karticu,ne znam kak to ide sad,odem u banku uplatim sredstva i oni ce odma poslat kod na email?..Ili si ti nikola ciljao da cu morat visoku proviziju za transfer platit pa da mi se zato ne isplati?

Ne možeš ništa bez kartice, oni sigurno nemaju račun u hrvatskoj pa da možeš da im uplatiš.
Pogledaj oglase, sigurno neko prodaje live kodove.
Da, možeš njima da pošalješ novac, ali će te koštati.

Da,oni su mi mailom poslali IBAN,adresu i jos neke podatke a to ide preko Skrilla,pretpostavljam da je to nesto slicno paypalu…nadam se da da transakcija nije više od 2,3 $ jel mi se to ne isplati EDIT-100 KUNA,pa oni nisu normalni casna rjec,otkazujem ovo,samo me zanima jel treba njima nesto poslat da odustajem,jer sam poslao podatke i ocekuju uplatu,pa da ne bi za par tjedana dolazili mailovi kao na ebayu hh

To ti je bivši moneybookers, ali mislim da ti još uvek treba kartica.
Kažem ti ponovo, ja ti ne bih preporučio da se zezaš sa tim, pogledaj oglase za tvoju zemlju da li neko prodaje, ili jednostavno otvori internet karticu u nekoj banci i kupi sam na nekom proverenom sajtu.

ma gledao sam na oglasu,lik trazi 90 kn za 1 mjesec LIVE-a skoro pa 50% visa cjena,nema sanse da mu 40 kn dam više…da budem iskren,mrzim te kartice,pinove,i sve sto se veze uz to,zato ju ne zelim izvadit,a imam pravo na nju,cak ne moram placat ni mjesecnu proviziju jer sam student,al mrsko mi je samo trpat novcanik sa karticama a svake prijestupne nesto kupujem na netu :D…Postoji još jedna opcija a to je poklon bon kartica,samo moram dat 100 kn pa onda kad ovo kupim moram ic u banku da mi isplate novce jer nisu potroseni…pusto trošenje vremena,ali sada cu morat to napravit…zamolio bi da tema ostane jer cu imati jos neka pitanja,hvala

Sad sam uzeo preko ove stranice,uzeli novce a nisu poslali kod,WTF?

Sa koje? Obicno treba nekoliko minuta do sat vremena da posalju kod…

sa cheapxboxlivecodes-a,znam da treba proc jedno vrijeme ali proslo je vise od sat vremena pa mi je cudno…valjda ce poslat

ljudi,meni sad nesto nije jasno,ja na tom LIVE-u kao da sam mrtav…dakle,1)posaljem 10 frend zahtjeva-kod svakog pise Pending(cudno da 2 dana nitko nije prihvatio zahtjev,ne?),2)udem u GTAO idem na join crew member-javlja da nema nikog iako u popisu trenutnih online clanova ima igraca iz mog Crew-a,3)idem poslat poruku i 5 puta slao razlicitim osobama a uopce ne pise da sam poslao,cak je ni nema u popisu poruka,kao da nisam poslao…u cem je problem,nije valjda router u pitanju? A opet,da je do routera valjda ne bi mogao igrat online?Ja ga normalno igram al stupit s nekim u kontakt nece

  1. Ko zna kada su na Live-u, a kao drugo da li znaju ko si u opste…
  2. Staje gtao?
  3. Nema obavestenja o poslatim porukama, nije to mobilni telefon. Ako ti neko odgovori, super, ako ne onda te ili ne razume ili ignorise…
  1. Ne razumijem te,pa ja vidim kada sam u gta Onlineu(ujedno odgovor na 2. pitanje sto je GTAO) da su clanovi Crew-a online ali kad im se idem pridruzit pise da nema nikog…3)Znaci,kada posaljem nekom poruku gore ne bi trebala bit oznaka “you sent a message xy osobi”? Kad sam koristio GFWL koji je kopija LIVE-a uvjek je ostala poruka memorirana i mogao sam ju otvorit i netom nakon slanja gore u sredini je pisalo da sam je poslao,zato sam mislio da je tako i ovdje…

Mislim da je hteo da kaze GTA V online

Za greške kriviti Tapatalk 2

  1. Kada saljes iz igre, neces dobiti nikakvu poruku…
    Tacnije, kada saljes sa konzole ne dobijas nikakvu poruku…

Da,ne dobivam nikakvu obavjest o poslanim porukama,znaci ni tekst poruke se ne pamti na LIVE-u?..Sad gledam,niti jedan zahtjev nije odobren,jel mi moze netko dat svoj nickname da ga sad dodam i da me prihvati,cisto da vidim