Xbox One Backward Comatibility Live sign in problem

Imam problem od pre par dana, ne mogu da se ulogujem u BC igrama preko One na Live(360). Na one mi najnormalnije radi ali kroz bc igre nece. Obrisao sam profil sa 360 i pokusao da ga skinem opet, ali sad ne mogu da ga skinem. A kad se ulogujem na neki drugi wifi, radi i hoce da ga skine, ali to je neki od komsije slab domet, uzasan. Znaci na mom SBB internetu, ne mogu da se ulogujem na Xbox360 live preko xbox one.
Jel imao neko slican problem, i kako mogu pristupiti podesavanjima interneta, da ukljucim onaj dmz ili nesto da cacnem malo, ovo je frustrirajuce.

Jesi uradio reset rutera & modema?

I najjednostavnije rjesenje nekad funkcioniseā€¦ Meni se par puta nije htio spojit na Live, na drugim uredajima sve radi normalno, dok nisam resetovao ruter.

Ako ti ni to ne upali, vrati na fabricke postavke ruter, ponovo podesi zaporku i sve ostalo.

Probao sam, ali nece.
Ukljucio sam DMZ(bar mislim da sam ukljucio :smiley: ) ali opet ne radi. Probacu da restartujem ruter dok je DMZ upaljen.
Ne znam vise sta da mu radim, uvek neki problemā€¦

Na Xbox support-u su mi rekli da moram da promenim network settings sa IPV6 na IPV4. A kako to da uradim, pojjma nemam :smiley:

Configure IPv4 and IPv6 Network Settings

1 Like

Da li ti je dinamicki IP, ako jeste promeni IP tvoja adresa ko da je banovana. Javi da li je ovo pomoglo.

Da me ubijes, ne znamā€¦ Stvarno se ne razumem u to, znam samo da je do pre neki dan sve radilo normalno i odjednom prestalo. A kako da promenim ip adresu, i to pojma nemamā€¦

Resetujes adsl ako je on ili ako je kablovski moras par sati iskuljucen da ga ostavis, pred spavanje i ujutru upalis.

Probacu to veceras, nadam se ce da proradi. Ako ne, jednostavno necu moci da igram da igram backward compatible igre na mom xo :slight_smile:

Inace kod vecine provajdera ti se automatski svaka 24 sata menja IP adresa, ili ako imas adsl mozes je promeniti da ugasis ruter i sacekas par sekundi i ponovno upalis.

Resio sam problem tako sto sam izvadio ruter na 2 ipo sata iz struje. Sad sve radi normalno, za slucaj da neko ima ovaj problem. Hvala mirko.

1 Like

Edit: proslo 2 dana, a problem se vratio :grinning: