Xbox ONE Gamertags

kad ti vise odgovara gamepad, i kad nadjes mnogo jeftiniji xbox, ne pitas nista :slight_smile:

Posteno, ima nas oko 20 sada, da ne veruje covekā€¦

Ja imam u listi jos 20 koji nisu na forumu a nasi suā€¦ ā€œnasiā€ :slight_smile:

Fenomen, napisi im da se prikljuce ili da nas dodaju :slight_smile: rastemo

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gde nalazite te jeftine xboxove, nema ih ni za lek na oglasima.

A ko bi rekao :smiley:

Evo ja cu da kazem (iako to nikog ne zanima preterano :smiley: ) da, bez obzira sto imam PS4, mi je drago sto vas ima sve vise. Sprdali smo se ovde 100 puta na temu cije su konzole bolje, ali sto je najbitnije, svi uzivaju u dobroj zabavi, svako na svoj nacin i kako mu odgovara. Koliko god mi je drazi Sony, smatram da ulozeni trud treba da se isplati, tako da bih iskreno voleo da prodaja XOnea skoci. Steta je jedino sa te strane sto nismo svi na istoj platformi, veci bi bio izbor i drustvo za igranje MP-a, ali i ovako je dobro, lepo vama, lepo nama. :slight_smile:

Bez jake Zvezde, nema jakog partizana :slight_smile:

Zelim nam svima da imamo uslove da kupimo obe konzole i da nismo uslovljeni da razmisljamo da samo jedno moze biti bolje.

Nasa maksima: jer smo tako u mogucnosti

Nemoj, molim te :smiley:

Emiraga88

:smiley:

Ā«I am not in this world to live up to other peopleā€™s expectations, nor do I feel that the world must live up to mine.Ā» (Fritz Perls)

Ma jok te, zbog toga sam i napisao ovde jer je retardirano i da napomenem da eto vidite svi da se ne zate.

Ja sam to tek skontao kada me je dodao neko sa foruma, i pisalo tipa, he added you on friends list, i nisam imao accept ili bilo sta, nego isto dugme kao i pre toga, add as friend.

Pored toga sam mogao na njegov profil da udjem samo preko tog notificationa ili da idem na search jer se nije meni pojavljivao naravno dok ga nisam prihvatio.

A kada dodajes nekoga, samo kliknes add as friend i odaberes listu i on vec stoji tu. Ja mogu da gledam sav tvoj activity feed i sta radis bez da ti mene dodas. Jako jako glupo.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Zato ja tražim neke ljudi koju su mene dodali ali ih nema nigde, moraću da uzvratim zahteveā€¦

+1 nisam imao pojma

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Imas porukicu da ti je neko nesto poslao, po tome sam i ja video. Niste jedini koji niste videli i ja nisam primetio to par dana :slight_smile:

Sent from my Sensation XL using Tapatalk

Imas samo porukicu da te je dodao, ali ne pise da moras i ti njega da bi ga imao na friends list, niti da moras da prihvatis request.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kada udjes kod bilo koga na profil pise brate ogromnim slovima u kakvom ste da kazem odnosu, friends or follower cini mi se, tako znas da li imas nekoga na friend listi jbt, stoji stiklirano, jeste bilo prostije na 360 ali meni je i ovako ok, stvar navikeā€¦

Da ali problem posle nekog vremena kada ā€œactivity feed zastariā€ Å”to da bi uÅ”ao kod te osobe koja te je dodala, moraÅ” ići preko search-a, znači bukvalno da ga tražiÅ” na live-u preko gamertag-a i onda tek da vidiÅ” u kakvom ste odnosu.

Ako me je neko dodao, neka bude na nekoj listi a ne da moram da prođem kroz hiljadu menija da bih ga naÅ”ao i ja dodao ili obruto.

Nebitno Ŕto ti onda vidiŔ, sama procedura je par koraka unazad, ovako je neŔto slično kod Nintendo konzola i to je ono Ŕta svi hejtuju. Jako je nepraktično

Ne znam zasto hejtuju, samo slepi ne vide da imaju nesto u activity, mislim da ne moze zastaritiā€¦

Ja od sinoc ne mogu da vidim ni friend listu, ni achievements, neko isit problem ?

Samo da se zna , gruja , moja ekipa i ja smo u 6oj diviziji na fifa 15 pro! Guramo prema 5oj ako ne dobijemo srcku pre toga ā€¦ glupi golman :slight_smile: