Xbox ONE Gamertags

Ni meni sinoc lista nije radila, mislio sam da je do interneta nisam gledao jutros da li radi.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Error bot

To je nekako logicno, ako je u pitanju Pro. Zv3zdice su loseā€¦mi dok nismo dogurali do 3ce zvezdice odlepili ā€¦ ali sam je mnogo bolje. Jos nije to to, ali je ok.

Kad neko doda tebe, a ti njega ne onda je on tvoj follower, kada i ti dodas njega onda je friend. E sad mi se cini da postoji i lista followeraā€¦provericu kad budem pri konzoli.

Ako te neko doda kao frienda, na home, na profile tajlu se vidi broj koji oznacava notifikacije (neko te dodao, lajkovao ili serovao tvoj actiivityā€¦ ), i ta broj ostaje dok ne proveris tu notifikaciju.

Sad mi niÅ”ta nije jasno. Ja sam dodao sve vas sa liste GT računajući da će me prihvatiti onaj tko želi.
Ja vidim neke od vas kad ste online. Drugo nisam niŔta radio pa mi nije jasno kako nisam prihvatio neke sa liste.
Ako me netko ne želi za friend ja ću ga izbrisati sa liste. No problem.
Samo jedna napomena a to je da imam dva GT ( Gajic1969 i Gajic1999 ) za mene i moje pomlatke.

JoŔ neŔto sam zaboravio. Možda sam ja kriv jer nisam ažurirao listu GT pa kad proradi dodajem sve ostale koje nemam. Sory joŔ jednom.

Ma nema problema, bar sto se mene tice. Meni je sve bilo ok dok nisam ovo vase sve procitao sad sam totalno izgubljen

Sent from my iPhone using Tapatalk

****te gajicu :slight_smile: zoves me u sred igre u drugu igru :slight_smile: zato se nisam ni jednom javio :slight_smile: al sad znam da si odavLe pa mozemo pikat nesto :slight_smile:

BaŔ sad kad ja trebam da uzmem konzolu ne radi live :smiley: Pridružujem se i ja za koji dan :slight_smile:

Ps4 otiŔao, nemam gde da ostanem :smiley:

Jel uzimas odma xbone il cekas jos ? :slight_smile:

Yeee otisao ps4! ***** sony :smiley:

Sent from my iPhone using Tapatalk

A do juce se Nikola kleo u PS4 i gledaj ga sadā€¦ :smiley:

A kleo se kleo da me je voleooo ā€¦ :smiley:

Sad kupi novi ps4, driveclub bundle ina superpovoljan :smiley:
Nek je sa srecom sa xo upisi GT

Sent from my iPhone using Tapatalk

Haha znaci promena u zadnjoj sekundi utakmice i goool :slight_smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk
Error bot

Lesi se vraca kuci, polako ali sigurno :slight_smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nisam se ja kleo u ps4, jednostavno mi se viÅ”e sviđa xbox i uskoro izlazi halo. A PSN radi govnjivo, nisam mogao da igram nijedan meč u fifi već nedelju dana. Mada ovo nije tema za to.
A gamertag ću da upiÅ”em kad stigne konzola, da ga ne baksuziram :smiley:

Kako si uspeo da dezintegriŔeŔ onaj stari gamertag? PoŔalji meni na pm, i need it nau :slight_smile:

:smiley:

Dodao sam sebe u listu :smiley:

Veliki pozdrav Xbox naciji!

Ja sam novi kolačićā€¦Mirza iz Sarajeva!
Od jučer sam ponosni vlasnik Xbox Oneā€¦inače moj first ever Xbox. :tap:

Ako ste za igranje i druženje, pls dodajte me!

Xbox Live: Mirzon1

Također igram i na PS4.

**PSN: M-I-R-Z-A
**
Vidimo se online! :rock: