Xbox One Live matchmaking

Potvrdjujem… Ja sam to osetio na mojoj kozi… :smiley: vise puta…

Shoot first, ask questions later.

Što se tima tiče, ja uvek pogledam rezultat u uglu, tu ima mala strelica koja pokazuje kojem timu pripadam, mada moram da priznam da sam se par puta zbunio na početku, posebno nakon dužih mečeva.

Sad ste me navukli da moram kupiti halo :wink:

Trenutno je na popustu - 47.99$.

Moram priznati sinoc sam imao najbolje partije Halo-a od kada je izaslo. Sa 2 razlicita tima. Par dobrih preokreta i clutcheva. Potovo CTF.

I mi smo se lepo zabavljali, jedino mi žao što je Odin imao problema sa ruterom/konekcijom, mada se i to na kraju popravilo. Ja sam ujedno juče imao i najbolji mp meč od kako sam u tim vodama, pa je red i da se pohvalim :smiley:


Evo i još screenshot-ova:


Evo koliko nam je falio Odin (plus ova gnjida napustila meč, kako sam ga samo slatko prijavio zbog toga :D):


A kada se vratio Odin, imali smo i mi jednu rundu u kojoj je bukvalno bilo napeto do poslednje sekunde. Likovi trče u grupama, nešto što je isuviše često javlja u Halo 5-ici, a što meni kao igraču smeta jer brate ili valjaš ili ne, kakva je to igra kad trojica napadate jednog ili kako god već - lame, really really lame. Ipak, uspeli smo da nadjačamo momčad i da im u poslednjim sekundama preuzmemo vođstvo, a i pobedu. Evo rezultata:




Sinoć poslednja partija je bila vrhunska. Gubili 95-90, da bi potom zauzeli sve tri zastave i pobedili 100-96 :clap:

Mi smo jos bolji preokret imali sinoc.
Alex, Lark, Nesa i ja gubili 86-10 u strongoldu, i na kraju pobedili 100-90.

Sinoc si se menjali timovi samo sam ja bio konstanta. [emoji1] Ali taj Stronghold je bila partija veceri. Ni ne secam se da smo bas toliko gubili. Moram veceras u Theatre mode da bacim pogled.

Još da se skine igra i eto i mene za halo

Jel imas headset?

Aj ko hoce fh2 nek dodje u party…

Nisam ni imao pojma da je bila BAŠ tolika razlika.
Još ja jutros pisao Ertanu za preokret, i spomenem mu neke drugačije cifre… Jujuju…ove su još luđe.

Vrlo rado bi se pridružio, ali nemam Halo 5.

Nadam se da ću steći malo navike,dosta refleksno pogrešne poteze izvodim zbog razlike u kontrolama u odnosu na titane ili bf

Evo XBR ekipe od veceras, dosta custom game-ova, Team Arena i BTB, dosta dobrih partija. :slight_smile:


Aj sto sam uzivo najlepsi, nego i u igri :cool:

Je li Nesho ljubicasti ili rozi?

Ja sam onaj sexymother****er skroz desno!

Večeras oko 20h MEGA okupljanje!!!
Pokušaćemo da sastavimo party od 12 ljudi, i custom meč 6 vs 6!
Standardno, ko izda - p i z d a!