Xbox One Live matchmaking

Nikad veci party…nikad vecu fireteam…a jedva sastavismo mec u tom sastavu :slight_smile:

Treba svi da podese rutere i govnavi NAT da bi to sljakalo kako treba. :frowning:

Ma to bi trebalo da ljudi vec podese, ja jesam izgubio vremena oko toga, ali sad stvarno nemam nikakvih problema…ni za party, ni za matchmaking.

Koliko znači dobra taktika i sprovođenje iste u delo:


I sve to za 9 min

Nisu radili halo serveri, sinoc nije bilo do nat nego do njih… Od pre 6h ponovo rade normalno.
Od launcha je radilo ko sat a u zadnja 2 dana je pocelo da zeza, a sad i to opet radi normalno.

perfect kill:mooning: :smiley:


Sve je ovde regularno. :slight_smile:

Znači ja ću ovo da postavim u signature :smiley:

@aterzin
Ulepšao si dan sa ovim. Fenomenalno! @umnjak @xX8Lampard8Xx @S1R1US @prekanator @ShadowFighter @loodacha <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@SlobeX @ostali
Večeras ponovo igramo?

Ja sam od danas u Pazaru, aka kući, tako da me neće biti do Utorka. Ali kontam da nas sada ima toliko da to više i ne može da se oseti, zato ožežite i delite sa nama slike/klipove :smiley:

ja isto nisam tu veceras/sutra i prekosutra verovatno, pa kad se istreznim eto mene

Evo sad upravo opet prsli serveri, ali skroz.

Izvinjavam se za sinoc. Jos uvek nemam sluske a nisam mogao da komuniciram preko kinecta.

Jel ste se otreznili?
da nastavimo sutra standardno, H5…

Ja sam igrao sinoć :wink:

Igramo li večeras?

Verovatno cu stici…

@loodacha
Na sve ovo tvoje dodao bih i ova dva screenshot-a:


A na sve ovo bih dodao i jedan sjajan preokret, neposredno pre Emirovog dolaska. “Oni” vode 98:68, fali im samo dva poena, ali tada se nešto prelomi, moja ekipa sabila redove, i POBEDIMO 98:100!
<iframe frameborder=“0” webkitallowfullscreen="" mozallowfullscreen="" allowfullscreen="" scale=“tofit” width=“640” height=“365” style=“max-width:100%” src=“http://xboxdvr.com/gamer/neshaninja/video/13754215/embed”></iframe>

1000 : 999 :tap: damn, to se retko vidja

Ja nisam igrao Halo nedelju dana, resio da predjem nesto sp igara…