Xbox One Live matchmaking

Večeras oko 20h uz Halo 5. Nadam se da će nas se opet skupiti dvocifren broj…

Zaboravio si: KO IZDA P**DA! :smiley:

A ja se nadam da ce neko da uplati ea access kad vec bf4 nemate…
Pa da igramo battlefield, ja i alex smo se vratili na bf, opet religiozno igramo, probijamo 600h playtime :slight_smile:

To Nikola samo regrutuj!! [emoji1] Jel ima XBR Platoon uopste?

Pa imam ja BF4, ali nisam nikako igrao… Od kako su u trojci uveli da može da se “legne”, BF i ja se slabo družimo…

Imamo ja i kolega access igramo svaku noc do 4 ujutro :slight_smile: samo sto nemamo premium,mada i to planiramo uzimati pa eto ako vam nesmeta mozemo uletiti u party :slight_smile:

Ja igram i halo i titanfall I bf 4 :wink:

Svi uskacite slobodno u party kada vidite da igramo BF4. Dani preko nedelje su uglavnom rezervisani za Halo 5, ali nadje se izmedju toga i po koji Battlefield, bar sto se tice nas dvoje sto igramo aktivno. :slight_smile:

Napravio sam Republika platoon, kao i u Halo u, pa ukoliko zelite uskacite da bi smo se lakse pratili za matchmaking.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/platoons/view/3108680197616179353/

Voleo bih da nas se do kraja godine, tj do izlaska BF5 sto vise skupi, da napravimo pravi bf community slicno kao sto smo izgradili i za Halo.

Fino je bilo sinoc, pogotovo sam uzivao u custom games. Samo ne kapiram sto ste menjali battle ID? Taman smo lepo naucili ko je ko a sad ni sami ne znate svoj. Vracaj ID!

@lark - fora nam je da drugima izgledamo kao tim (što i jesmo). Pa zato XBR1, XBR2, XBR3, itd.
I pre nekoliko nedelja smo pominjali da promenimo i postavimo iste te skraćenice :slight_smile: Navići ćeš se.

Juče baš bilo dobro, luda zabava, posebno prokleta mario mapa i voda u istoj. Skakao sam precizno ko muva! Naravno, dominiralo se takođe. Kad smo kod dominacije, čini mi se da juče nismo nijednu izgubili kad je bio matchmaking u pitanju - osim možda one u kojoj nije bio @xX8Lampard8Xx (o tome nećemo pričati :D).

Evo nekih detalja:

[video]http://xboxclips.com/Emiraga88/db675814-0bc4-41a1-9250-60ce43ebca72/embed[/video]


Stefiju je pisalo 6666 pa smo svi znali ko je, nesa je oduvek xbr7 i znali smo ko je. Fora je sto za nas klan ne pise nigde da smo klan, a ovako sa oznakama ce svi znati da smo klan… Ja vec sad znam ko je koji broj otprilike, tako da za jos 1-2 igranja znacu svaciji. A i ako ne znas ko je neko kazes 9ka ostavi overshield to je samo moje :smiley:

Koliko sam uspeo da shvatim, onaj klan Republika ne služi ničemu. Samo mesto gde se prati statistika.
Ovo sa XBR nije loše, vidi se da smo tim, i izgleda interesantno/super.
E sad, to što smo mi već navikli na ALEX, EMBA, 6666. LARK…to je već druga stvar. Ima smisla i jedno i drugo. Mada, nije to toliko ni važno. Bitno je da nas ima, i da igramo.
Elem, večeras, KO IZDA - P I Z D A!

XBR7 je Ninja, XBR8 je Lampard i XBR9 je Aterzin. XBR0 je Slobex (XBRO :D). Eto, već skoro sve da upamtim.
Svide mi se i Lampardov predlog, lepo kažeš 6ica stani, 5ica skači u vodu (mario sve ti jbm), 9ka da Bog da ti crk’o Elite … ovaj, ne diraj mi overshield. Brzo ćemo da se naviknemo, igramo sve više kao tim, juče smo stvarno lagano prolazili kroz mečeve. Uživancija.

Dodato: Još ako te neko zakolje (assassination), ti mu lepo poručiš: X GONNA GIVE TO YA :smiley:

My 2 cents: glavna svrha Battle ID-ija je identifikacija igraca u haoticnoj borbi gde je gamertag obicno predugacak da bi se identifikovali u svoj toj frci Zato ima samo cetiri slova i sva su velika. Kada se od ta cetiri slova razlikuje samo jedno, jasno je zbog cega moze nastati problem, i da je situacija gde su sva slova razlicita daleko korisnija. Sto se tice navike, to je vec jasno sta je bolje.

Inace, dobra je i fora da ostali vide da je to jedan tim, a cool bi bilo da ima naziv klana tacno ispod gamertaga na emblemu, kao sto ima u Destiny-iju. Tako bi se jasno znalo da je jedan tim, bez dodatnih “objasnjenja”.

I juče sam ti rekao, daj Bože da nas ima 10!

Vreme za ovaj meme :smiley:

Nikola, nadam se samo da se nisi jeftino dao…

Pa stavi na glasanje pa kako vecina odluci. Nismo monarhija nego republika. :smiley:

EEEE živote…nekada se najstariji pitao…cccc. Ništa, vraćajte na staro, pa pičimo dalje. Ja ću popodne ponovo staviti BF4 na hdd, ali nemojte očekivati čuda od mene. Znate koliko je sati kada mi Halo DOBRO ide spram BF igara…

Sjajan rasplet situacije moram priznati…

Postavi alex opet link za platoon da udju ljudi, moramo se skupiti za bf dosta smo sami igrali nas dvojica :smiley: