Xbox One Live matchmaking

Upravo smo odigrali @dejan-k i ja Online sezonu (jedan protiv drugog na 3 pobede) :slight_smile:

Priznace Dejo da sam ga slesio… 3:1 u pobedama :slight_smile:

U 3 utakmici je Dejo poveo 1:0 u 65’, ali pala su dva gola u 71’ i 77’, za preokret :slight_smile:

Nek se javi sledeca zrtva… Dejo vezbaj, mozda me uzmes nekada :wink: :stuck_out_tongue:

Bravo…

Hahahaha… jel te toliko zaboleo poraz :stuck_out_tongue:
Opusteno… nije ti bio dan :slight_smile:

Hahahaha :grinning::grinning::grinning::grinning:

Ja sam totalni prosek, prosle godine malo vise poraza od pobeda na 1000 utakmica. Prvi put od kada igram online, nisam uspeo ni da se dokopam prve divizije. Nadam se boljoj sezoni.

Kako podnosis to :slight_smile: Ja sam na Xbox360, na Fifi 16, imao oko 150 pobeda i oko 15ak poraza, 15ak neresenih :slight_smile:

Na XO nije bas bajno… 15-9-4… Mada mi je jednom i konekcija pukla, a za 3 neresenih je kriv drug koji je igrao drugo poluvreme :slight_smile:

Podnosim veoma lose. Kolicina frustracije je nezdrava. Ove sezone je malo bolje, 24-8-9 skor.

1 Like

Pozdrav drustvo. Nov sam na forumu. Ako ima zainteresovanih da zajedno krstarimo prelepim putevima ialijanske i francuske obale ,dodajte me… :slight_smile:

Evo, da zakažem susret za večeras od 20h.

Horde su na prvom mestu, mada se možemo dogovoriti i za ostalo.
Ko zadnji stigne - plaća pivo!

1 Like

Ajde u party ko je za horde…

Igramo gearse, fali nam jedan za full squad za horde… Ajde ako neko hoce da upadne, neko sa pc mozda?

Pozdrav,

Novi sam na xbox one I za sada imam samo fifu 17 pa ako si raspolozen da odigramo ponekad dodaj me.
Moj GT Mariyo29
Isto ako poznajes ljude koji igraju fifu 17 neka me slobodno dodaju.
Hvala unapred…

1 Like

Sinoc bio niko da igra gearse i bf1, sada bio isto slabo, pa sta ej to sa vama druzino stara? Ja cekam da se okupimo i razpletemo.

Je**š nindžu kada ga uhvati u leđima… Nadam se da ću od sutra već biti bolje, pa da mogu da sedim za monitorom i zaigram nešto.

Bure sve resava ili motka :smiley:

1 Like

Znas sta meni moj komsija kaze, ja kada sam bio ko ti i mladji mene stalno bolela ledja dok nisam poceo gradjevinu i ojacao ledja. Inace komsa Se bavi gradjevinskim radovima, kamen, plocice, zidanje, crep i jos sto sta, ja ga zovem Lepi Ljuba( lepio plocice kada sam se setio nadimka ) :-)…
Znam kako ti je Ninja, ne mozes ni da lezis a kamoli da sedis kada dobro usines a od bola metalnu sipku da pregrizes. Uh najezio sam se.

2 Likes

Pa ja i alex i milan smo tu na live dezurni :smiley:
Uskoci u party slobodno mirko

1 Like

Da li je danas neko za FIFA 17?

Chivu_13
Mozda necu danas, ali igracemo ubuduce, pa me dodaj :blush:

Ok, dodam te danas