Xbox One Live matchmaking

Evo me, sad sam stigao ajd zovite

I ja mogu sad…

Jel čekamo ninju da zove u clan? Koji je tvoj gamer tag ? Dodaj me GrimLupus i zovi u partiju. Ja sam u singl plejeru

Moj gt je Shooocker, imam te u prijateljima. Poslao sam ti zahtev…

Igramo nas dvojica ajd upadajte

Kolegi se porodila žena pa pravio proslavu. Sve u svemu - opravdano sam odsutan bio.
Što se tiče “klana”, možete se priključiti XBR Network-u preko Network opcije u glavnom meniju.
Network, pa Browse, pa pod Tag opcijom upišete XBR.
Trebalo bi da se XboxRepublika pojavi kao prva ili druga opcija. Selektujete našu mrežu i samo je aktivirate kao primarnu.
Kada sve odradite dobijate 15G!

1 Like

Prijavio sam se ima par mjeseci, nikako da mi odobriš članstvo. :frowning:

https://account.xbox.com/en-US/clubs/profile?clubid=3379836138268490

Znam, naći ću na konzoli kad dođem kući, ne mogu sa kompa.

Bilo je dobro sinoc. Proletelo mi 2-3 sata nisam ni osetio.

E sad skill moj je jako los i nisam bio od velike pomoci,posto sam tek krenuo kampanju.
Moze se reci da sam kao u onom filmu Neprijatelj pred vratima. Izbacili me iz voza i dali mi 5 metaka i rekli idi za onim sto ima pusku kad on pogine uzmi njegovu i pucaj. Pucas tako sto cev usmeris ka neprijatelju a kundak ka sebi.

Tako sam i ja otprilike sinoc. Najveci ispad mi je bila borba prsa u prsa. Od Mass Efect Andromede mi ostalo da je mele napad na Y a to u T2 je menjanje oruzija i ja lepo skocim ispred lika i onda mu pokazujem koje sve oruzije imam a on meni pola okvira u grudi. To mi se desilo jedno 5 puta i na kraju sam odustao od tih mele fazona.

Imao sam jednu partiju gde sam imao skor preko 100 i tu smo pobedili. Uglavnom sam bio poslednji u svom timu kad pobedimo i cetvrti ili treci ako izgubimo :slight_smile: Mora jos puno da se trenira ali najvaznije je to da mi se svidja igra.

2 Likes

Kao sto kažeš, najvažnije je da ti se sviđa. Znaci sad samo trening :slight_smile: Sve nas je više :clap:t2:

Sve vas je više. Za par nedelja biće troje :smile:
Danijele, “oružja” brate,nema “i”…

1 Like

image

ova je jos bolja :slight_smile:

1 Like

Kako ljudi pobesne kad pokusas da im pomognes… Cudo jedno :slight_smile:

Ima nas i više od jednog tima za titane tako da @pleja teorija ti ne pije vodu :wink: Ja sam bio sinoć u 20:30 do 20:50 i jedino je stefi igrao kampanju u titanima

1 Like

Sinoc zaglavio do nekih 1 na titanima. Presao sam kampanju. I sad pokusavam da vidim koji titan mi najbolje lezi. Odigrao sam par MP i dosta se popravljam bilo je partija gde sam imao rezultat i preko 170 a nisam mogao da verujem kako me islo. Naravno bile su i dve partije gde nismo znali sta se desava ljudi nas istresli iz gaca.
Well its fun :slight_smile:

3 Likes

Sto sam srecan da vidim kako je igra zazivela medj’ xbr-ovcima, jos se igra posle toliko vremena :).

@Danijel i ja malopre odigrali nekoliko partija…Nije bilo loše, ali nije ni haroše…
Uglavnom, posle 21h dolazim ponovo, pa prangijamo…

3 Likes

Bogami bilo par napetih evo ladim se pivom u Kaću na bazenu

3 Likes

Joj kako smo samo sada prangijali Titane @Danijel i ja…10-tak partija svega i svačega.
Iz nekog razloga mi je konzola zezala, pa sam imao neke “skokove”, kao lagovanje sa “zadrškom”…užas.
Takođe sam izgubio mogućnost da uradim DVR i Screenshot…svašta.
Sve u svemu, zadnje dve smo tesno pobedili pa na spavanje odoh sa osmehom na licu.

3 Likes