Xbox One Live matchmaking

jel hoće neko sea of thieves betu? fali nam 1 za pun squad. @gospodin_covek znam da ti imaš?

Ja bih mogao ali imam temperaturu 39 vec danima, ako ne riknem mogli bi xD.

On ako upadne u vodu sa tom temperaturom, isparice okean. Bice Vape of Theieves

Fortnite ako ces na PC/PS :smiley:

Ja sam tu tad pa mozemo ti ja i @Isidor ako je slobodan.
Uglavno bilo kod od 19h nek se javi da cepamo squad

1 Like

Ja ovih dana nisam bio bas najredovniji, ali danas sam slobodan ceo dan pa mozemo igrati :slight_smile: @Shamso69

Kao sto vidis ni ja nisam bio tu…Javi kad opet budes mogao

Da li neko hoće večeras PUBG?

Ajde opet da pitam, mada se niko nikada ne odazove… Da li neko hoce veceras squad PUBG?

1 Like

Igrali smo na početku open mečeve, u fazonu ko prvi upadne u tim - upao je.

Sad imam svog PUBG brata, bukvalno i ne igram tim ako on ne igra, a duo igram samo s njim.

Ni ja ni on nismo neki igrači, čak smo uglavnom komični, ali vučemo jedan drugog, nosimo opremu i dijelove jedan za drugog, dijelimo medicinu na ravne časti…

PUBG je vrhunska igra ali ako to ne doživite ostali ste uskraćeni za možda i najvitalniji segment igre.

Žene nam pizde ali im to ne daje neke rezultate za sad. :stuck_out_tongue:

2 Likes

I ja imam isto takvog PUBG brata (:wink:), ali i još dva pobratima.
Inače, skroz se slažem za ovo deljenje koječega tokom igre. Zaista segment koji mnogi zapostavljaju, a ume puno da znači. Ajd što je tako bolje za progres i igranje, nego je i ljuCki!

2 Likes

Hoće neko pubg sada?

Ako je neko za Fortnite ( duo ili squad ) neka me doda da opikamo po neku :smiley:
Gametag: MasseHermelin

Takodje moze i za Sea of Thieves , mada nisam nesto skontao kako se igra ali mozemo da provalimo :smiley:

Da li neko hoće pubg ili fortnite? Sada

Na poslu, aj dogovorimo za sutra? Do 3 radim pa sam posle free :smiley:

Odlično, čujemo se onda sutra

Kad se igra sutra pubg?

Đole, ako si zamenio sve kablove, pošteno bi bilo danas oko 18h da pičimo nešto!

Pubg/fortnite?

Da li je neko za pubg?