Xbox One nova cena - $299/299€

Može se videti i na

1 Like

Sa koliko su spustili, 350?

Da, mada je već neko vreme sa raznim popustima cena bila 299.
Moguće je da ovim otvaraju prostor za Slim koji će najaviti na E3.

Nije lose, s obzirom na to da se dobija i igra u paketu. Tomb Raider 1TB Bundle je pristojna ponuda za 319$, kao i sa Kinectom za 350$. Doduse, Kinect tesko da icemu sluzi, sem kao konferencijska kamera za Skype.

Ja bih sada uzeo 1TB sa unapredjenim dzojpedom, al’ ko je mogao da zna da su stari bumperi tako losi, da ce mi nedostajati 3,5" za slusalice, i da ce mi 500GB biti premalo u all digital varijanti.

Hah… Isto sam mislio kao i ti.

Ali da te obradujem, gamepad ne moras mijenjati, jer ce se s vremenom - kroz koristenje bumperi opustit. Sto se tice 3.5mm ulaza, ima adapter, cak i kopije MS-ovog, uzeti za par dolara. Nije savrsena kvaliteta, ali je port za slusalice.

You’re good bro. Ne sekiraj se :slight_smile:

Pa dobro ali nece to nista uticati na cene kod nas.

Naravno da hoće. U XBR Shopu smo uvek pratili pad cena “preko” i spram toga korigovali cene ovde.

5 Likes

Heh, problemi prvog sveta. :smirk:

Koliko ja vidim, pise da je “for a limited time”, a to je bilo i ranije vec, narocito u vreme black Friday. Ono sto ja ocekujem je da se na E3 najavi slim verzija konzole i da tada kazu da je 300 dolara stalna cena.

Pa posto su sada $ i E skoro isto nije ni neka razlika.
Gotovo da je sigurno da sada izlazi ta neka osvezena verzija. Pa ce ova sigurno za koji evric da padne.