XBOX One rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Ozbiljan sam,ne bih rekao da sam se zeznuo. Rise of the tomb raider i Gears 4 izgledaju bolje na Xbox1 od svake igre na Ps4,kad kazem bolje ne mislim da je ogromna razlika u kvalitetu,ali primecuje se sitna razlika,valjda mogu da procenim na tv ekranu od 65 inca. Zasto mislite da trolujem ovako nesto,kad nema nikakve svrhe to da radim,a i Sony volim vise…

1 Like

Jedno mozda glupo pitanje. Jel potreban Live nalog da bih redeem-ova code za igru koju sam kupio na cdkeys.com? Isao sam na Store pa preko QR code, tako sam skinuo igru koju sam kupio na ebay-u, ali sada dobijam gresku: Check the instructions that came with your code. You might need to redeem it on a different web page.

Kod za igru nema nikakve veze sa Live pretplatom

Ček… Porediš različite igre na dva sistema? … 65"? Čovječe, iznad 42" se vidi razlika kao nebo i zemlja naspram 900p i 1080p, a ne 65"!

Smrducka mi tu nešto.

Live nalog, ne pretplata. Da, mora da ga ima da bi uradio Redeem.

OK, znaci mora bilo kakav Live nalog, ne moram da imam pretplatu? OK, hvala.

Nema teoretske sanse da Rise of TR izgleda bolje na X1 u odnosu na PS4, pogotovo PRO varijanti.
X1 je 900P, PS4 1080P, a pro je 4K.
Jedino sto moze da bude razlog su podesavanja same slike na razlicitim ulazima i eventualno ako nije na PS4 ukljucen HDR, ali cak i tada mi to deluje jako cudno.
Za PRO varijantu zaista tu nema sta da se prica, Rise of TR je jedna od igara gde se vidi nenormalna razlika u odnosu na nize rezolucije, znam iz izkustva jer sam je probao.

Jel si siguran da je ps4? Da nije ps3? :grin: :smiley:

1 Like

Koji crni 4k?

O cemu vi pricate,kakav pro,niko ne pominje pro,napisao sam jasno da mi te dve igre na Xbox1 izgledaju bolje od svih igara koje sam igrao na Ps4,a igrao sam Witcher 3,Uncharted 4…i da ne nabrajam sve ostale igre ,znamo da Naughty Dog pravi najbolju grafiku. Ne znam kako preciznije da objasnim,ima nesto u Xboxu zbog cega igre izgledaju malo drugacije nego na Ps4,grafika i svi sitni detalji u ove dve igre su mi nekako fluidniji u odnosu na sve igre za Ps4,igrao sam 90% svih najjacih naslova koji postoje za Ps4.

1 Like

To ti je zbog hdr-a.

Veze ti nemaš o čemu pišeš izgleda. Porediš različite igre na različitim platformama. Ni pola jada da porediš istu igru. XO nema kvalitetniji prikaz slike već jači kontrast, pretežno zato da pokrije grafičke nedostatke naspram konkurenta.

Upali Witcher 3 ili Arkham Knight na XO i Ps4 uporedo, pa ćeš vidjeti koliko je “xbox u prednosti”.

I dalje ne uspevam da uradim redeem coda igre koju sam kupio. Posle sat vremena razgovora sa Microsoft tehnickom podrskom, rekli su mi na kraju da napravim novi nalog. Prvo je mislio da je problem region, pa mi je prebacio nalog sa US na serbia, pa je mislio da je kartica, pa jos 5 nekih stvari, i na kraju mi je rekao da napravim novi nalog. :confused:

Koja je igra? Ako je 360 moras sa vpn-om…

Da ne otvatam novu temu. Da li je moguce spojiti 5.1 USB sluske na kutiju?

a neki adapter?

Dobro si me podsetio,imam i Arkham Knight na XO,i ona cak izgleda bolje od svih ostalih igara za Ps4… Razmisljao sam kako je to moguce,mozda XO ima neki automatski tv set up kojim namesti sve postavke najidealnije.

To zato sto vise volis Xbox nego ps4. Iisto kao kad se zaljubis u sesticu pa je vidis kao osmicu.

Pa kako 360 na One temi? :slight_smile: Assassin’s Creed Unity.

Jer se neke 360 igre mogu igrati na One, međutim, 360 igre su region lockovane, pa se moraš zajebavati oko vpn kad radiš redeem koda.

Elem, slikaj koji ti se error pojavljuje, možda ćemo tako naći rešenje.