XBOX One rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Hmm, prebroj da li kod ima 25 karaktera, možda treba na nekom drugom sajtu da se uradi redeem pre Livea?

Ima 25, radio sam i na xbox sajtu, copy-paste, tako da nisam mogao da pogresim. na cdkeys.com su mi rekli da su proverili kod, da je dobar, da se obratim MS-u. MS ne zna sta je. Evo sada ne mogu ni EA Access trial code da redeemujem. Neka sesta greska. Takodje probao na konzoli i na sajtu.Neverovatno.

Drži dugme za gaŔenje na konzoli 10 sekundi dok se ne izgasi, iŔtekaj je iz utičnice i pričekaj 30sec-1min. PokuŔaj onda ponovo, pa nam javi

Ajde pokusacu. Evo sad bas pricam ponovo sa ovima iz MS-a. Kazu mi:
Upon checking here Serbia is not yet supported of our services. Just to set your expectation codes for games have also regions restriction. Meaning, if the code was meant for a certain region that code wont work on a different region, if that code was meant for USA this code can only be used on USA. Some games also are not available in some region due to the area that game developers can only supports.

Your billing information should match your payment instrument, your physical location must match your profile region and console region.

If youā€™re unable to match these requirement sooner or later youā€™ll get issues playing, making purchases and redeeming codes,

Nije mi jasno na koju foru to da izvedemā€¦

Onda da probaŔ da prvo aktiviraŔ VPN? ImaŔ ekstenziju za Chrome kojom zavrŔavaŔ posao za pet minuta.

Jel to radim na racunaru ili na konzoli? Nemam pojma vise gde teram. Ako je na racunaru, imam dva VPN-a koja placam, tako da to nije problem. Neverovatno. Sada mi ovaj tetreb iz MS-a kaze da ne mogu da vratim nalog na US jos 90 dana. Zato sto smo ga juce prebacili na Serbia, jer su oni mislili da ce to da pomogne. A ovaj mi kaze sad sa Serbia neces moci nista da igras i redeemujes. Bas lepo. Kako vi ovo zavrsavate? Kakvi su vasi nalozi? Jesu US sa fake podacima ili sve po PS-u?

Ček, čekā€¦

Nisi valjda napravio naÅ” nalog? PraviÅ” US ili UK, sa fiktivnim adresama, i onda unosiÅ” kodove za region na kojem imaÅ” profil.

Da, nas nalog. Ma njega sam napravio jos pre nekoliko godina. Jel mogu da napravim novi nalog i da prebacim ove igre koje imam na taj novi nalog?

Hah, pa zato ti ni ne možeā€¦

AC Unity kod je US čini mi se. MožeÅ” ovako, napraviti novi US nalog na konzoli, a taj proÅ”li postaviti kao primarni da dobijaÅ” achivement-e na njemu. Ekipa koja se bavi share-om će ti bolje objasniti postupak.

OK, hvala na pomoci. Aj nek se javi neko iz te ekipe. :slight_smile:

OK, napravio sam novi outlook mail, dodao sam u billing info moj paypal i americku adresu, pravu sa whitepages, i uspeo sam da redeemujem EA Access kod. Ali igru i dalje ne. Isti error. :confused:

Kod je za US region.

Ja sam unity dobio uz konzolu i aktivirao kod bez problemaā€¦ Jos izgleda da nisi probao preko telefona da ukucas kodā€¦ :smiley: Probaj da uzmes profil od nekoga i da ukucas kod i vidis sta ce da ti kaze. Prvo ti izbaci obavestenje o kodu a onda ti daje mogucnost da ga aktivirasā€¦ Moze da se desi da su kradeni kodovi pa zato nece da ti prihvatiā€¦ A mozda moras preko US ip-a da ga aktiviras(sumnjam posto Xbox One nema region lock).

Pa ne verujem da ce na cdkeys.com da budu kradeni kodovi. Plus rekose mi ovi iz MS-a da je kod dobar, proverili su ga.

Ja sam uzeo na cdkeys isto pre mesec dana kod, radio je bez problema. I to isto unity.

Ali ja ne volim vise Xbox od bilo koje Sony konzole,napisao sam vec da Sony vise volimā€¦Ove metafore sa brojevima nisam siguran da razumem.

Polako, kad napuniÅ” 12, razumjet ćeÅ”ā€¦

1 Like

To ti je kad se zaljubis u ā€˜tetuā€™ koja je po izgledu 6, a ti posto si jako zaljubljen u tu ā€˜tetuā€™ vidis nju kao 8. To je na skali od 1 do 10.

Ja sam igrao DOOM na obe konzole i PS4 drasticno lepse izgleda, ali zato kontroler ubija, posle sat vremena igranja, sam batalio zbog bola u zglobovima palcevaā€¦ Navikao sam na Xbox kontroler i kraj priceā€¦