XBOX One rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Odavno sam napunio 12,pitaj je slobodno ako mi ne verujes i ona ce ti potvrditi…

Pitao sam, ali slaga ti stara ko jedan!

:joy:

Prepucavanje level 11 godina hahahaha

Možda ne bi bilo loše da temu vratimo nazad na šine, umesto što lutamo naokolo u prepucavanju.

3 Likes

Jos jedno pitanje od mene. Na ovom nalogu koji imam odavno, sam instalirao Fifa 17, kupio sam digitalnu verziju. Ako napravim novi UK ili US nalog, svejedno, posto na ovom starom ocigledno necu nista moci da kupim, i ako obrisem ovaj stari nalog ili iskljucim ili sta vec, hocu li i dalje imati Fifu na ovom novom nalogu? Ne znam da li su igre uopste nekako vezane za naloge ili se instaliraju na konzolu i svi nalozi mogu da ih vide/koriste.

Nemam Xbox ali vodjen zdravom logikom, neces.

1 Like

Čoveče, ti si se baš izgubio po pitanju profila i igara. :slight_smile:

Igre su ti vezane za profil. Kad skineš tu igru preko tog profila, svi profili je mogu igrati dok je taj profil na konzoli. Ako ga obrišeš, ne možeš da igraš tu igru nigde, sve dok ne skineš ponovo taj profil. Ne moraš ništa od profila da brišeš, pogotovu ako već imaš neke igre na starom profilu. Ono što su ti ono rekli moraju da kažu, ali 99% igara radi kod nas bez obzira na region.

Problem su kodovi koji su ponekad ograničeni na neki region, kao što je izgleda u tvom slučaju. Kao što su ti rekli, napravi novi nalog koji je US region, sa svim potrebnim podacima, pa probaj na njemu.

Ništa ne briši. Ništa ne prebacuj na naš region, IKAD, bez obzira na to što kažu ovi iz MS. Samo US ili UK.

@Akiris
Izgleda logika ipak nije dobra. :smiley:

@daemonkiller92
Probao sam vec na dva nova naloga, i nece. Ako imas Live profil, mogu da ti posaljem kod igre da pokusas kod tebe, ako te ne mrzi.

Ako hoćeš, ajd, pa da vidimo šta će se desiti, možda proradi.

Poslato.

Stvarno nigde neće. Sve sam probao, ali jok. VPN, Xbox, tri profilasa raznim regionima, čak sam probao i ubogi Win 10 Store. Svuda piše da treba da se uradi redeem na drugom sajtu. Nemam pojma šta bi moglo biti, prvi put ovo vidim. Pogledaj mail koji si dobio od cdkeys sa kodom, možda tamo stoji da treba negde da se registruje taj kod, jer ovo bi ovo trebalo da radi inače.

Nema nista u mejlu. I sa njima sam se dopisivao, rekao im sta se desava, kaze proverili su kod, da se obratim dalje MS-u.

Izgleda da se to i ranije dešavalo kod MS. Moraju oni da pročačkaju izgleda. Zaista ne znam šta bi više moglo da bude.

Igre koje su kupljene na nalogu zauvek ces imati pod tim nalogom… koliko god brisao nalog i sta god radio sa njim, uvek ces moci ponovo da napravis nalog i skines igru.

Sto se tice drugih naloga, imaces Fifu i pod tim drugim nalogom, dokle god je nalog na kome je kupljena Fifa prisutan na konzoli.

Zasto bi brisao stari nalog pod kojim je kupljena Fifa?

O kakvom kodu pricate? Ako si jednom iskoristio kod za Fifu na svom starom nalogu, ne mozes taj isti kod ponovo da redeemujes na nekom drugom nalogu, zato sto je vec iskoriscen!

U pitanju je kod za AC Unity, koji izgleda ne može da se redeemuje. Cela priča je počela zbog njega.

2 Likes

Kako nije dobra logika? pitao si ako obrises profil sa kog je kupljena fifa, da li ces moci da igras fifu i sa drugim profilima? ja ti napisao da neces :smiley:

Jel tako ili nije tako? :smiley:

Moja greska, nisam te lepo razumeo. :slight_smile:

1 Like

gdje bolje da postavim pitanje tacnije svoju nedoumicu nego ovdje:D
Imam vec dvije godine ps4 i ne nemjeravam da ga se rijesim e sad ukazala mi se prilika da za 180 eura nabavim si i xone i tri igre pa sad nisam siguran :smiley:
Ono volio bih da odigram Forzu Horizon 3 i Gearse 4 pa sta vi mislite dal da uzmem :smiley:

Zavisi koje su igre,koliko controlera,je li slim ili fat,ali generalno to ne zvuci kao losa ponuda,ali ako je polovan bolje se otvori za 20e i kupi kod nekog ko je proveren kao sto je to @ninja