XBOX One rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Ljudi, rade li podržane bc x360 NTSC igre, diskovi, na XO?

A u Gwent standalone igru konacno ubacili Nilfgard deck. nema me…

Da, ja sam tako igrao BF BC 2, ME3, Fable 3…

1 Like

Super, hvala ti!

Jedno pitanje, cisto da potvrdim nebulozu koju sam procitao negde. Da li zadrzavam Gold igre koje skinem za vreme svoje Live Gold pretplate ili ih gubim cim mi istekne ista?

Kad ti istekne Gold ih ne možeš igrati, kad obnoviš pretplatu možeš da nastaviš sa igrom. Dok imaš pretplatu imaš pristup njima.

Bas bezveze. U sustini, samo iznajmljujes igre.

Pa da, to je cela poenta. Mada, mislim da ti igre sa 360 ostaju i možeš ih igrati i bez Golda. Barem si mogao na 360.

Da, 360 kazu da ostaju.

Kako da pokupim x360 Gold igre ovoga mjeseca sa browser-a?

Koristim Chrome i HOLA VPN, ali neće nikako… Je li nakon korištenja VPN-a i dalje piše puna cijena ili samo “get” opcija?

Izludih

Prebaci te na x360 store i piše free.Jel ti isti region na xone i x360 nalogu?Ja sam imao problem dok nisam x360 region stavio na us sa uk

1 Like

Hah, nisam provjerio… Vidjet ću danas. Hvala ti

ja nisam imao nalog na 360, do ovog meseca sam mogao preko chrome i vpn da uzimam stare igre, ali vise ne mogu. VPN ne radi na live.com, a kad kupujem 360 ige, tamo me redirektuje

Toga je i mene strah…

Edit: Probao sam i HOXX VPN i HOLA, ista stvar. Ne znam kako je prije bilo, ali sad nema boga pokupit x360 igre za Gold preko VPN-a. Ako neko ima ideju, dajte…

Probaj tunnelbear, nisam ga koristio za xbox ali mi radi posao za sve ostalo.

Jedino je protok ograničen ako nećeš da platiš.

1 Like

Ja sam sa zenmate na firefoxu uvek skidao bez problema.

1 Like

Ne bih ti baš njega preporučio… Ne sakriva ti ni IP ni DNS adresu, isto kao i HOXX, đubre od VPN-a. Zato i pitam, jer mi izgleda da ima više štete nego koristi sa pojedinim programima.

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/zenmate-security-privacy-vpn/reviews/

Ako uspiješ danas skinut The Force Unleashed javljaj. Mogu preuzet rizik :smiley:

Evo sada sam upravo uzeo The Force Unleashed na GwG i to koristeći TunnelBear app, nakačen na USA. Izlgeda da je sve ok, Takođe i Project Cars.

4 Likes

Super! Hvala što si javio

Kako si molim te uzeo preko Beara, mobilni app ili broswer? Ne prolazi mi nikako. Javlja čak da mi je upao neko na mail, valjda radi toga što vidi drugu IP adresu :unamused:

Ne znam i da prođe bi li uspjelo. Pošto mi sad paypal zahtjeva mobilni da bi me verifikovao, a ja budala stavio lokaciju US i na njega. oooo strašno