XBOX One rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Wifi ruter ima limit koliko uređaja može biti na mreži u isto vrijeme. Čim pređe preko tog limita blokira internet konekciju. Pročačkaj u opcijama, trebao bi tamo naći rješenje.

Imao sam isti problem, pretežno sa Ps4.

Promeni “kanal” na ruteru.

[quote]Wifi ruter ima limit koliko uređaja može biti na mreži u isto vrijeme. Čim pređe preko tog limita blokira internet konekciju. Pročačkaj u opcijama, trebao bi tamo naći rješenje.

Imao sam isti problem, pretežno sa Ps4.[/quote]

Pa nije mi One povezan preko Wifia, nego preko kabla.

Imam isti problem.Rešenje još ne.

Mislim i da ne postoji resenje. Ovo je neki major fault. Mora da se iskljuci instant on mode.

Instant on mod ionako baguje.

Pričekaj sljedeći update. Trebali bi redefinisat par stvar. Čisto sumnjam za “instant on”, ali ko zna.

ja koristim Instant on samo kada nesto skidam, ali i pored toga sto skidam, PC mi radi odlicno… E, kakvo je stanje sa slim to ne znam, ali nisam do sada cuo da se neko zali… vrlo je moguce da je tebi to ipak do rutera…

Rekao je da ne spaja konzolu sa wifi, znači da ga direktno kači na modem. Neka proba drugi Lan kabal, može bit da je i u njemu problem.

Probao sam sa gift karticom, ali ne prolazi “kupovina”, kada idem preko kompa, traži mi da dodam kreditnu karticu, iako je gift kartica vezana sa nalogom. Ništa od Star Wars-a :frowning:

Moras da imas karticu za 360 igre…

baš lep gest!

Djole jel si ti stvarno igrao na xo sa misom i tastaturom ili samo prodajes ono? :smiley:

1 Like

I ja bih uzeo Kinect za skype, jedna od glupljih stvari koje PSEye kamera ne moze je skype. Pokusavao sam na razne nacine da pravdam kupovinu Kinecta ali sam na kraju ipak odustao, sta je tesko jednom dvaput mesecno ukljuciti skype na telefonu, ovako je samo udobnije. Hteo sam da pravim i home survailance system, i proveravao da li postoji tako nesto ali ispostavilo se da zbog nekih sigurnosnih razloga takvih aplikacija nema na storeu, osim ako ne hakujes kinect i ne koristis developer kit za PC.

Kontam da nije mnogo izgubio na tim transakcijama samo se zesce iscimao,

BFBC2 Vietnam je free, pa uzmite dok je dzabe :smiley:

1 Like

Uh.

Kupio sam cd key za 12m gold live preko g2a. Deki mi danas javlja da ne moze da redeemuje. Ja kontaktiram MS podrsku i kazu mi da je key blacklistovan i da ne moze da bude redemovan. Kontaktiram odmah zatim g2a support koji me savetuje da probam ponovo key kasnije. Aman ljudi, MS kaze da je invalid, ne vredi. Probaj opet i opet, error ne izgleda kao da je invalid key nego da je server opterecen. A ja pokusavam 2h ko lud isti key. I uputili me da otvorim ticket seleru koji ce mi odgovoriti u roku od 72h. A live istice za 2 dana. Ne zbog mene nego zbog Dekija, ja i ne palim xbox.

Dakle neko je ovde kompletno retardiran. Zasto da kontaktiram sellera ako MS tvrdi da je bleklistovan?! I cemu sluzi g2a shield ako ne za ovakve slucajeve. A imam ga i aktivan je. Support kaze da sluzi da dobijem chat prioritetno! Seller je neki Vitalij iz rusije. Najveci biser je sto mi g2a support garantuje da oni proveravaju svoje sellere i u fazonu su nemoguce da je invalid. Boze uzmi me.

1 Like

Žao mi je zbog tvojih muka, nadam se da ćeš uspeti taj problem da razrešiš. Ja sam prvi gold prošle godine kupio preko g2a i nisam imao problema, a ove sam godine išao preko drugog sajta i takođe nisam imao problema. Ipak, uvek postoji bojazan da ću dobiti lažan kod ili upotrebljen ili blacklist-ovan kao u tvom slučaju, mada zaista ne znam šta to znači :confused:

2 Likes

Neću da ti stajem na muku, ali to je jedan od razloga zašto većina na stranim sajtovima govore da se izbegava g2a. U dosta slučajeva ne žele da se “zameraju” selleru, a support je skoro pa nepostojeći.

Nadam se da ćeš nekako isterati to do kraja i bar vratiti pare.

2 Likes

Malo proguglao sad, verovatno si ga ispusio, da izvinete na izrazu. Postoje neki algoritmi za generisanje kljuceva… Cime se sve ljudi bave…