XBOX One rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Zašto kupuješ nešto a da odmah ne probaš? Ne bi ja ni trial uzeo a da ga nisam odmah unjeo…

Čuvaj živce :slight_smile:

2 Likes

Zato sto do juce nisam nikada imao ni jedan problem sa njima, bilo je rano i zurio sam na posao. U 99% slucajeva odmah probam.

Odose zivci u q.

edit: ne kontam samo ako je PSN key iskoriscen, kako uopste to moze da se dokaze? Kako oni da se zastite od toga da ja iskoristim key pa reklamiram, ili ja od njih da prodaju 2x isti cd key?

Jao sve belo. <3

Belo je zivot. Zvucim ko scarface ali zaista mi se smucila crna i siva tehnika. Neopisivo uzivam sto mi je Wii U beli.

1 Like

Ako te budu prevarili ne budu vratili novac, odes u banku pokrenes reklamaciju za transakciju broj … za g2a i mastercard ili visa im uzmu novac, njima nece mnogo da traze dokaze. Ovo je poslednja solucija i samo na kraju preporucujem da se koristi.
Sigurno neces biti prvi koji se zalio kod bankarskog posrednika-sistema za njih.

Tako da se ne nerviras i ja sam imao problema, najvecu oko 100£ od britanca, banka vratila novac tako i znam da ako si upravu i imas dokaz mogu samo da vrate novac.

2 Likes

Nadam se da nece biti potrebe za tim, ali necu odustati. Za razliku od proslog slucaja, nisam dobio nikakav feedback od sellera ceo dan.

I opet:

The seller has decided to issue a refund. It shall be initiated within the next 24 hours. Please bear in mind that the pase of the refund depends solely on the payment method you have chosen. The case is now considered to be closed.

Ne znam sta da radim sa G2A, ali stvarno refundiraju i shield u sustini radi.

Pa moraju…svesnu su i oni da su to ukradeni keyevi…on tebi nikako ne moze da dokaze da je on u pravu, ti drzis sve karte…on taj kljuc ne placa sigurno, bolje da ti refundira nego da ga izbace sa sajta

1 Like

Ti si im postao najveća prijetnja :smiley:

2 Likes

Dobra stvar je kada placas G2A coinima odmah ti legne refundacija tj evri nazad u G2A wallet. Losa stvar je sto vise nije 40e kod nego sada 45e, cene malo fluktuiraju pa moras da cekas da opet “naleti” dobar deal. Sa 44-5e nije ti neka usteda nego preko Amazona gde te izadje 47-8e 50$ code.

Moze savet ljudi?Meni istekao promo live od 14 dana na XO koji sam dobio sa konzolom.Sad mi microsoft nudi jedan mesec free s tim što ću dati podatke za sledeća plaćanja…Nalog sam pravio US region.Ako upišem svoje paypal podatke,hoće prihvatiti ili nekako skontati da nisam iz US?Mislio sam da iskoristim taj mesec ako je već đžaba a posle ću kupovati kartice za dopunu…

Zbog ovakvih stvari sa G2A i ostalih sajtova stavio sam subscribe to MS Gold i platim za godinu dana tih njihovi 50-55 dolara koliko vac izadje i to je to. Nema cimanja nema apsolutno nikakvih zezanja oce li i nece li. Nek jednom za pet godina omane uplata i ne prodje sve sto bi ustedio ode u tri lepe i eto problema i nerviranja. A Igranje mi je izduvni ventil i razonoda a ne jos jedno mesto gde nisu prosle uplate,reklamacije i problematika.

Nije vredno zivaca,nerviranja i vremena za tih 1000 din razlike.

2 Likes

Za sada se usteda od kupovine na ovaj nacin i raznih share varijanti, tokom dve generacije konzola, meri verovatno u hiljadama evra u odnosu na klasicnu kupovinu od 60$ na sopstvenom nalogu. U Srbiji to pravi razliku, ili se snalazis ili da trazis jeftiniji hobi.

Ja sam do sada skoro sve kupio sa sajta ne g2a nego nekog drugog i nijednom problem nisam imao.Imam dobra iskustva i sa ms suportom takođe.

B92: Microsoft i tužna istorija uništavanja dobrih developera

http://www.b92.net/tehnopolis/gejming.php?yyyy=2017&mm=03&nav_id=1237283

Tek kada uzmem da igram 360 vidim koje je djubre One dzojped. U svakom mogucem smislu. Za Mortal Kombat je dpad neupotrebljiv.

Dpad za Mortal Kombat? I to na 360? Whyyyyyyyyy??? Ajd da je BlazBlue, Street Fighter ili slično, gde imaš ona dijagonalno polukružna sranja, ali MK…

Ne na 360. Na 360 je odlican, ali je zato na One djubre. Zato sto dpad nije okrugao da kazem kao na 360, gde mozes brzo da uradis npr. dole desno, vec je bas krst, pa moras lepo da pustis dole, pa da odes i pritisnes desno. Nebuloza.

Prvi put da vidim da je neko rekao da je dpad na 360 gamepadu dobar :slight_smile:

Meni ovaj na One S ne odgovara uopste, barem ne za Mortal Kombat. Bukvalno mi je neigrivo, jer moraju kombinacije brzo da se izvode, a to nikako ne moze ako moras da pustis jedan taster pa da odes na drugi, da tako kazem, jer je na 360 sve to bilo brze, dok se pustao jedan taster vec se pritiskao drugi, jer je dpad okrugao.