XBOX One rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Ja sam uzeo Overwatch za $35 u onoj Winter sale rasprodaji ili koja je već bila u februaru. Ne znam da li će pre Black Fridaya imati ponovo na popustu. Ako ti je olakšanje, uvek možeš da se ubaciš u igru bez problema.

Jedno noob pitanje drugari… Ako uzmem kod za live pretplatu, na g2a, kinguin ili slicnim sajtovima da li dobijam igre koje su predvidjene za gild svakog meseca, kao kada bih uzeo pretplatu na store?

Dobijas naravno

1 Like

Pozdrav jedno pitanje za vas iskusnije . Imam problem sa xone , pali konzola normalno i sve ostalo radi kako treba , e sada pri pokretanju igre bilo sa diska bilo digitano trailer odradi kako treba i onda samo vrti ucitavanje . U cemu bi bio problem i kako da se resi .

2 Likes

Lista već kruži mjesecima. Taman sam se obradovao… Ćemo da vidimo kad DF postavi analizu :grimacing:

Danas sam primetio da pozadi gde su oni razni portovi, svetli neka crvena lampica, nisam konzolu vadio iz police da vidim gde tačno svetli, samo sam igrajući primetio crveno svetlo pozadi, od čega je to?
Nisam ranije primećivao to svetlo na One S.

Znači to je uzrok crvenog svetla, ja se odmah prepao… :joy:

Assassins Creed :smiley:

1 Like

…kinda

Bolje da se kuva još malo umesto da izbace igru kojoj fali poliranja i neće nikome učiniti time uslugu. Nije kao da nijedna druga igra neće izaći a predstojeći meseci u krcati 3rd party igrama koje će mahom biti optimizovane za X. Pored toga, imaš Super Lucky’s Tale i Forza Motorsport 7 ako baš hoćeš ekskluzive. Takođe bi trebalo oko praznika da PUBG dođe na X1 sa unapređenjima za X verziju. Ova igra prosto čeka da eksplodira na konzolama. Sa druge strane ni Sony nije ništa posebno niti ekskluzivno izbacio za PS4 Pro pa se niko nije bunio a konzola se prodaje.

2 Likes

Evo ti realan odgovor:

Sony jeste bolji po eksluzivama i multiplatform igrama. Svako normalan to prizna. A opet, uvijek biram Xbox ispred Ps-a. Makar bio 15x jaci.

Pase mi ko pleji dobra rakija. Jebi ga.

3 Likes

Sto bi morala da ima neku posebno jaku lanch ekskluzivu kad nije nova generacija?To je obican upgrade klasicnog xbox one-a sa kojim izlazi upgrade za oko 80 postojecih igara za tu konzolu, po meni je to skroz ok za to sta ta konzola jeste.

Uzmi u obzir da je XO slabo djubre od konzole, na kojoj 90% igara radi na 44% slabijoj 900p rezoluciji, i sve ce ti jasno bit :confused:

Zamisli da ti svaka igra kaska za standardom. +100 igara koje imas u biblioteci. Ne bi, vjeruj mi, ostajao na XO ako znas da ce ih X gurati onako kako je trebalo od pocetka.

Svi smo mi zrtva MS-a. Bar mi mazlumi koji ga imamo :smile:

Tebe shvatam u potpunosti.

1 Like

Posle AC unity, odmah je posle odlozen witcher 3 na godinu dana… I posle toga je krenula lavina odlaganja… Tako da ovo nije nista ni novo ni cudno… Mada meni je samo da ne odloze metro i anthem :smiley:

Igra će svakako izaći negde na proleće i biti bolja nego što je u trenutnom stanju. To je dobro. Naravno, bilo bi još bolje da izađe u novembru ali šta je tu je, ima drugih igara. A ako se nekome ne sviđa ponuda, ima i druge opcije PS4, Switch i PC. Ovo je jedino pogodilo fanove Crackdown serijala ali istovremenom i neke obradovalo jer će igra dobiti još vremena u pećnici pre nego što izađe.

Uz ovako divne korisnike pune razumevanja, kome trebaju ekskluzive? :slight_smile:

MS ce imati par igara, nije da nemaju bas nista, ali vidim dosta rezigniranih avatara na Gafu. Lucky’s Tale i Cuphead su super za ljubitelje platformi, a mozda i Sea of Thiefs ispadne ok. Forza 7 je sigurica.

Ja cekam poredjenje neke multiplatform igre enchanced-ovane za pro/x , na istim 4k monitorima/televizorima. Necu imati ni jednu ni drugu konzolu,al eto,zanima me.
I da li će x omogućiti 60 fps u svakom naslovu?

Nista se definitivno ne zna. Ima spisak od pedesetak naslova unaprijedenih za X, i to je trenutno sve.

Cekamo DF sa testiranjem kad X izade.