XBOX One rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Zar nije Gamescom od 22.?

Haha, pa ZATO imam Rare Collection u biblioteci. :confused:

Mixer je best stream ever. Ali ja nisam tu sutra u 9. Jel moze preko telefona?

Haha kakav si ti lik @padawan :slight_smile:
Mislim da sutra pocinje!
Moze i preko fona ili PC-a. Uloguj se samo na tvoj accountā€¦ma ukljuci na xbox-u stream kad stignes i pusti neka ide!

1 Like

Eh nisam se signovao pteko xboxa. Da li taj event onda pocinje veceras u 21h?

Za sat vremena, da.

Hahā€¦ Nisam ni upratio. Cemo da gledamo!

AC izgleda zabavnoā€¦ Valjda ce pokazati velike gradove makar maloā€¦

Jao nove ā€œeksluziveā€ :roll_eyes: Jesus fuckā€¦

Jbtā€¦ True shit.

Hajde vise taj metro :smiley:

Stalno jedno te isto prikazuju. Njesra

2 Likes

Omg! Minecraft!

Eto, a ti kazes da nema razloga za kupovinu! Woooo!

#sarkazamover9000

1 Like

Uzas.

Dva pitanja:

1.Da li sam ja puko ili su svi traileri koji su pusteni bili potpuno isti onima sa e3-a?

2.Sta je za ime boga ReCore enhanced editionā€¦igra je izasla pre ne znam 2 godine.Boze me sacuvaj(iako nisam vernik) vise od remaster super remake enhanced gold edition igara na svaka dva meseca.

1 Like

Recore donosi 4K i X podrsku, i spustena je cena.

Jel sam propistio nesto sto nisam bio ulogovan, jel su delili neku igru? :confused:

Navodno samo dlc ovog puta ne igre, i ocekuje se da se pojave na nalogu za nekih nedelju dana.

I cek sada ce svih 100(za sada potvrdjenih) igara da izlaze ponovo i da se zovu enhanced edition jer imaju podrsku za X?To je obican patch za igruā€¦

Jel to meni mirise da ce naplacivati to onda onima koji vec imaju ā€œobicnuā€ verziju igre?

Da je bogdo ā€œlavinaā€ā€¦ Od 100 igara, 85 je cista glupost.

Ko nije ispratio recap jucerasnje konferencije:

Gamescom je nezgodno pozicioniran relativno brzo nakon E3 pa niko nije ni ocekivao velike nove najave.

Vidim da se najvise prica o Age of Empires reboot-u. Voleo sam originalnu igru i znam da ima jos uvek ogromnu bazu fanova.

Thatā€™s it? Auu, ovo je baÅ” loÅ”e. Bukvalno je repriza sa E3 sa najavom novih boja konzole. Bolje da se nisu trudili.