XBOX One rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Na store-u preko kompa nemam tu ponudu
Untitled

Zasto ne kontaktiras podrsku?

Rijesili bi ti to u par minuta, ovako cekas nekoga satima da ti odgovori.

Games with gold za septembar:

1 Like

Uf… Kako sad da ne uplatim gold.

1 Like

Moraš forza te mami priznaj :slight_smile:

Ne verujem da je forza, a i realno 5. deo je ubedljivo najlosiji u serijalu.Kapiram i da ga svi vec imaju do sada.

“Niko neće kupiti konzolu”
“No 4K tv no fun”
“Xbox nema ekskluzive”

:joy:

2 Likes

A post was split to a new topic: [4K] Rise of the Tomb Raider: Xbox One X vs PS4 Pro First Look Graphics Comparison!

Znaci E3 sledece godine ce biti VR, Halo MCC VR podrska, Halo 6 i Halo 6 VR? :smiley:

1 Like

I naravno Forza 7 VR :slight_smile:

Uzimam X radi Minecraft VR!!!

@Akiris, jel opravdavam titulu?!

Ne pise da li ce X da podrzava. Daj boze.

Zamisli Girse u VR :smiley:

Bilo sta u VR je spektakl. Super je sto je X solidno jaci nego PS4 Pro, zbog cega bi VR igre mogle da izgledaju blize PC verziji. A mogla bi da se obezbedi i neka kompatibilnost sa Oculusom.

Girsi su stvoreni za VR zbog brutalnosti, testere, raznih egzekucija, eksplozija protivnika kada ga razneses gnasherom… :smiley:
Xbox one X gears of war 4 4K screenshot

2 Likes

Fantasticno se vidi unapredjenje grafike na mom 480p ekranu telefona :smile:.

1 Like

To bi bio killer up za VR. Zamislite samo kakav bi to pozitivan talas bio za VR. Gears 3 je bio u 3D pa sam ga sa zadovljstvom odigrao u tom modu iako je slika bila blag užas, mogu samo da zamislim sa onim što sam do sada video, kako bi to izgledalo u VR.

Iskreno se nadam da će izaći VR uredjaj za X1X i da će biti sa većom rezolucijom od PSVR, jer ako izbace isto, onda status quo, ali ako bude bolje, onda idemo napredak :slight_smile:

Koliko god mi je žao što je MS napravio onolike greške u startu generacije, to je sada dovelo do mnogih pozitivnih stvari za nas igrače. BC, pa game pass, pa X1X koji je ekstremno jaka konzola i još ako krunišu sve sa VR-om, eto nirvane. Gledam samo kako je najava X1X naterala Sony da izbacuje svaki mesec dosta bolje igre na PS+, mogu samo zamisliti šta će biti ako se VR pojavi i na X1X :smiley:

3 Likes

Uzimam X i to je zadnje sto uzimam. They can suck my beautiful cock, greedy cunts :expressionless:

2 Likes

Znaci posle X-a @Lordish my new life chapter 1 :slight_smile:

Brzo pitanje,za nadam se jos brzi odgovor.
Hocu da kupim battlefield 1 i imam battlefield 1 revolution koji mogu da kupim i obican battlefield 1 koji nazalost ne mogu.
Jel ima neke razlike u ta dva,pitam pre svega zbog igranja online sa ljudima sa foruma. Da ne kupujem za ovaj revolution pa da izvisim za igranje…