XBOX One rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Skida se lagano.
Hvala :slight_smile:

1 Like

I taman sutra izlazi nova ekspanzija :smiley:

Nacuo sam da se u nasim maloprodajama ocekuje cena izmedju 60 i 65k za One X, kazu da ne veruju da ce biti 70k, ali opet nikad se ne zna ionako je jos rano, ali ako bude 65k bice mi tesko da ne uzmem, pogotovo sto imam kreditnu koja te iznose deli na 12 rata (opet malo vise nego kod madjara, ali rate su rate :blush:)

Planiram u skorijoj budućnosti da uzmem Witcher 3. Mislim da je Witcher 3 jedna od retkih igara koju treba uzeti u fizičkoj formi. Gde kupujete fizičke igre za X1? Gledam na base.com nema Witcher-a.

Pitanje koje se ponavlja. Gde je najbolje trenutno kupiti kod za pretolatu za EA access? Cd keys? G2a?

Izgleda oficijalno jeftinije nego cdkeys

Ako je verovati informacijama koje su procurele Games With Gold za oktobar mesec su sjajne:

DmC: Devil May Cry: Oct 1 ā€“ 31 (Xbox One)

Middle Earth: Shadow of Mordor: Oct 16 ā€“ Nov 15 (Xbox One)

Castlevania: Lords of Shadow: Oct 1 ā€“ 15 (Xbox 360)

Blood Drive: Oct 16 ā€“ Nov 15 (Xbox 360)

Prava nirvana za H&S ljubitelje. Samo ako je istina.
Kreće merenje čiji je ā€¦
Ako se ovako nastavi, mi kao igrači možemo samo da uživamo u igrama koje će dolaziti :slight_smile:

3 Likes

Pozdrav,da li postoji sansa ukoliko povezem moj xbox one sa nekim da taj neko zloupotrebi nesto sa mog profila?

Nazalost leak za Games with gold nije bio istina, igre su totalno drugacije, nesto u stilu PS+ dok smo ga svi pljuvali :frowning:
Zato je uvek bolje dobiti i 3 godine staru AAA igru nego nesto ovako:
Gone home
The turning test
i sa X360
Rayman 3 - ovo je super
Medal of honor airborne - ovo je toliko staro da mi zaista nisu jasni zasto ovako postupaju

1 Like

Mozda za nekoga ko nije igrao neku od tih igara,sta ce meni npr. inFAMOUS SS koji sam presao 2014.,koji jeste odlicna igra ali ne mogu biti sretan sto je ona sada u ponudi,a ostalo smece ne bih ni komentarisaoā€¦

1 Like

Jesam ja jedini koji nikada nije cuo za Gone home? :smiley:

Ja prvi put cujem a na ignu dobila 9.5ā€¦U svakom slucaju smorio sam se sto nije leak bio tacan ove dve igre me nesto i ne privlace.

Toj osobi dajeÅ” svoj login email i password, tako da ta druga osoba može da uradi neke stvari u tvoje ime ako se uloguje. Od kupovine do nedoličnog ponaÅ”anja u online igrama koje mogu povući perma ban ili suspenziju profila na neko vreme. Uglavnom, sharing treba raditi sa osobama kojima verujeÅ” da neće zloupotrebiti tvoj profil.

1 Like

Znači nikad !
Untitled

Ne razumem ih baÅ”, jer ako imaju Win 10 verziju, Xbox One verzija je samo nekoliko koraka daleko da se napravi, posebno ako je UWP.

Javi im se sa poslovnom ponudom da im prilagodis aplikaciju za XO :slight_smile:

1 Like

Sta je EON?

Zamena za D3 koju je uveo SBB. Za sad je samo na Smart TV, telefonima i PC, a sledeće godine će zameniti D3 uređaje za televizore.

Odlcno radi. Dobra je stvar sto moze da se koristi na TV-u gde nemas kablove za signal.