XBOX One rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Ja ga probao u inostranstvu, samo domaći kanali su dostupni, filmski i sportski nope, a skoro svi strani kanali su nedostupni.

Da, ako ne ides preko VPN-a ne moze. Matori je probao jos d3go preko i nije mu radilo.
Isto sam ja probao HBO GO preko i nece.

Da da, kontao sam da neće ali svakako da probam.

Sada ono zanimljivo, nakaci se na Srpski VPN ima da radi :slight_smile: ima sigurno neko da posudi VPN :slight_smile: zvuci skroz otrcano ali hej resenje. Mozda moze da prodje sa nasim proxyijem ali cisto sumnjam.

Ne znam radi li preko Lelekomovog interneta, čini mi se da D3 nije radio preko drugih provajdera već samo preko SBB-a…

Radio je D3 preko svih mreza, samo da je kod nas. Provereno.
A ni jedan free VPN nema Srbiju. jbg.

1 Like

Kad sam nakacio EON na tabletu u kuci mogao sam da gledam sve kanale i da vracam kanale koje na tv-u nisam mogao one cinestar premier 1 i 2

A kad sam nakacio telefon na poslu cisto da pokazem kolege vidim da nemam sve kanale koje imam u paketu… To verovatno ima veze sa IP. adresom ili cime vec.

Da, da to i ja kazem. Izgleda da blokiraju određene kanale, a motanje je moguće nedelju dana. Imam problem sa Discovery Science jedan od tri kanala koje samo i gledam nije sinhronizovan ton sa slikom. Nije strasno mozda kasni 500ms ali ume da iziritira ponekad! U svakom slučaju hvala im i za ovoliko :slight_smile:

Ovde i na K.P. max nedelju dana posle izlaska. Pa evo vidi za novi iPhone mislim da nije proslo 3-4 dana pa se pojavio na oglasima. S’tim da je cena paprena u pocetku dok se trziste stabilizuje.

Jel moguće negde na netu pronaći listu igara koje nam dolaze do kraja godine sa tačnim datumima izlaska?

Naravno druže, evo linka

1 Like

U gameS kazu da ocekuju cenu oko 65k din za OneX sto je odlicna cena ako stvarno bude takva, jer onda nece biti razloga da se kupuje na KP… ali opet Srbija je ovo mozda bude 65k plus PDV, haha :laughing:

1 Like

A možda bude ovde u Shop-u i povoljnije od toga

1 Like

Radice i za skype

1 Like

Kad stiže update?

Kažu da poslednji update puštaju svima, samo nisam siguran da li i ovo sa kamerom upada u to.

Što se tiče XBO X, ovde ima preorder za 450 eur. Znoji mi se kreditna kartica…

3 Likes

Fall creators update bi trebalo krajem godine da puste svim, pretpostavljam kada puste u prodaju i X.Spadaju i kamere kao i bc za original Xbox i jos gomila stvari.

Ja preko insidera vec neko vreme koristim taj dashbord i moram priznati da leti kako je brz ima jos nekih sitnih bagova, nije zavrsen ocito ali mi se bas dopada.

1 Like

Malo sam ispao iz tokova, ima li kinect za novi xbox?
Ramisljam da uzmem ali bih voleo da ima kinect.

Za koji novi? X? :smile:

Jes vala i ja sam se lose “odrazio” pa onaj lepi X