XBOX One rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

joooj, jes lijep, bolan…
Radi, samo ti treba ovo

image

Pa uzeo bih obavezno sa time. Posto ce biti ili da mali skace na tome ili da kupim traku za trcanje da se malo izmori :smiley:
Ovako nemam mesta za traku u stanu, a ovo ce biti zanimljivo za sve :wink:

http://gph.is/2agX6Fi

2 Likes

Ma znam, imao sam na xbox 360 najjaca stvar za drustvo i zezanje. Mi smo u kuci imali tako dobra zezanja sa tim da su kosije htele da zovu policiju :smiley:

Šta, đuskali ste između 14 i 17h?
hahahahaha

1 Like

Ahaa, da vidis kada matori magarci celu noc skacu, igrali kuglanje, stoni tenis… skakali kao majmun… Jos kad se cirne…

I onda baba ulazi u sobu, pali svetlo i kaže:

image

2 Likes

Jel im dizajner slep ili mi se čini, pa majku mu jel vidi da mu Avatar izleće iz Guide menija, odvratno izgleda, bolje da su ga izbacili ili spustili na dno Guide-a.

Mislis na gore levo, profilnu sliku kao?Meni je ok, i onako je ceo gajd sada kao plocica koja nije uz ivice televizora, i bolje mi je sto viri profilna izgledao kao da gajd izlazi iz nje.

Da, na to mislim, meni je lično ružno, to mi je zapalo za oko još kada je izašla prva verzija za Insider-e, mislio sam kao popraviće do finalne verzije, kad ono ništa.
Jednostavno deluje kao nedovršeno, bode oči.

I još jedna stvar koja mi se nije dopala jeste povećanje fontova čitavog sistema, sada je sve krupnije, pa smeta na manjim dijagonalama, jel moguće smanjiti font?

Mislim da nije, bar ja nisam naisao na opciju, ali nije ni font veci, samo home screen ikonice.Gde god udjes i slova i sve su ista kao ranije, na dosta mesta je i smanjen font recimo u my games and apps.

I meni noćas sam odradio update i ostavio mi uključenu konzolu! Probudih se jutros pa se pitah dal sam počeo da “Mesečarim” i uključio je u snu :joy:.
Upalim TV na brzinu pošto sam žurio na posao vidim novi izgled, pa onako ne izgleda loše. Na YT je izgledalo konfuzno i prenabudzeno ali intiutivno je. Jel radi tečno kao i prethodni, kako se sad radi screenshot?

Radi brze nego prethodni, isto je za ss.Samo sada imas medju opcijama da kada snimas bude 1080p i da direktno snimas na eksterni hard disk.

Opa to na PS4 koliko znam ne moze. U stvari provericu :slight_smile: .
Ako ipak ne moze vec vidim sledeci Sony update sta donosi.
Sada nedostaje meme - Yes Yes, let the competition fight, because the gamers then win.

A posle njega ide gif " rip english " :smile:

A post was split to a new topic: Nova Xbox One X reklama i kampanja “Feel True Power” krenuli

Ja se još navikavam na UI. Kada nađem vremenda da uredim Home screen doteraću sve na svoju meru. Mislim da je to super da na nama ostavljaju da sredimo šta nam je bitno i dostupno putem pinova. Estetika bi mogla da se još malo ispolira ali mi je zato brzina nadomestila to.

2 Likes

Sace sony da publishuje i da proda 10 miliona :smile:.

King is dead. Long live the king (or not)

_Microsoft Kinect is finally dead. The news was announced today by Microsoft’s Alex Kipman, the man behind Kinect, and Matthew Lapsen, GM of Xbox Devices Marketing in an interview with FastCoDesign.

The Kinect had a good run. The device sold around 35 million units since its debut in November 2010, reports Fast Co Design. At one point, Microsoft’s Kinect for Xbox 360 was the fastest-selling consumer device back in 2011. It even got an award from the Guinness World Records, for whatever that’s worth.

The good thing about Kinect is that it won’t be forgotten. Its technology is being used HoloLens, Cortana, and Windows Hello.

Microsoft says the Kinect will still work with your Xbox 360 and Xbox One, however, there won’t be any more made._