XBOX One rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Ali ako ti je bas iskljucivo zbog kinecta bolji je 360.Jeste to sad vec staro i to, ali u tim igrama grafika i onako nije primarna a za 360 ima daleko veci broj igara, pritom i kvalitetnijih.

Imao, prodao. Sada bi bilo suludo da se vracam na staro. To nikako! :slight_smile:

Lepo, i jedno i drugo sam hteo da odigarm pogotovo TM, bio sam navucen svojevremeno na TM Nations.

2 Likes

Tales je super, a sto se tice Deadfall, ko ga nije odigrao treba da ga proba. Igra je stvarno zabavna.

Joj, bas slabo. Taman kad su svi krenuli da daju AAA igre, Trackmania.

Bolje mi je Trackmania koju nisam igrao i koja kosta 30-40$ nego neka AAA igra iz 2013 koju je vec svako odigrao i koja moze da se nabavi za 10$.

1 Like

Ima smisla to sto kazes, ali ne kupuju svi AAA nego jedva cekaju da izadje nesto ā€œmasnoā€ u pretplati. Licne preferencije na stranu siguran sam da bi 9/10 ljudi odabralo stariju AAA igru pre nego noviju indie ili B naslov koja trenutno vise kosta a bice 4.99$ za koji mesec a i ne moze objektivno da se meri lo produkcionoj vrednosti sa AAA igrom kakav god da je njihov trenutan odnos cena u AAA igru ulozeno je mnoooogo vise para.

1 Like

Kako ti Tale moze biti super? Radije cu sebi pustiti neki dobar filmā€¦ Nego da gledam konverzaciju animiranih likova u igriā€¦ Smor teski

1 Like

Mene isto smaraju Tale igre ali za ovu sam cuo sve najbolje, tako da cu sigurno odigrati.Bas sam cuo da je legitimno duhovito.

1 Like

Mogu da ti potvrdim da jeste legitimno duhovito :smiley:

2 Likes

Moze molba za vlasnike Xbox One S konzole. Kao i Xbox One konzole.
Da li je transformator isti za obe konzole? Ne od prilike vec ako stvarno znate.
Ako moze neko ko ima S model pogleda da vidi da li pise da je 110/220v ili ne?
Bio bih Vam zahvalan.
Koliko se secam Xbox One ima samo 110v ili 220v modele.
Kakvo je stanje sa Xbox One S modelom?
Hvala.

Xbox One S nema tranformator, on je unutar konzole, iako je manja od vanila X1.

1 Like

Hmmm, onda bih trebao da preformulisem pitanje. Pise li na njemu nesto? Kao sto standardno pise na svim el uredjajima. Ono tipa koja Hz je ulaz, kolko volti bla blaā€¦

Provericu kada dođem u stan pa javim.
Mada sam ja moj Xbox One S doneo iz Srbije u Kuvajt i samo sam uŔtekao u njihovu struju preko adaptera (zbog drugačije utičnice). Ovde je struja 240V/50Hz i Ŕljaka normalno.

Pa da, svuda je sve isto sem u US. Secam se kada je izasao Xbox One bio sam za bozic u US.
Imali su ludilo ludilo dobre dilove. Secam se da mi je zenska u MS radnji dala mnogo dobar dil + neke igre jos itdā€¦ Kazem ja njoj daj jednu da otvorimo i vidimo trafo. Kad ono piiipppp samo 110V
Reko nista, salio sam se :smiley:

A da si iskoristio tu izuzetnu ponudu ljubazne devojke, a ā€œtrafoā€ kupio u Srbiji? Za 1000 din?
Ako S ima integrisanu ā€œtrafo stanicuā€ znači da US verzija nece raditi u Srbiji?

Radiće. Moj komp je iz USA, koristim samo adapter za priključak a njegov trafo reÅ”i ostalo. Kontam da je tako i sa konzolom, ne?

Pa ne znam hoce li raditi ili nece. To mi i treba info.
A trafo nije bas 1000din. Odnosno original ispravljac je jako skup.
Ti prirucni pretvaraci su skupi isto, znaju da zuje i nisu bas pouzdani.
Nije nesto sto zelim da zapakujem negde i sakrijem i ostavim upaljeno 24/7/365dana.
Verujem miā€¦

jbg, kupi onda bilo gde osim u USA i ne razmiŔljaj