XBOX One rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Nije komp isto. Znam 100% da je Xbox One bio sa ispravljacem samo na 110V
Svako napajanje ima vec u sebi 110/220v
Vecina uredjaja u US nema! Oni su svet za sebe. Ne zanima ih nista van US.
Secam se da sam hteo jedan TV isto da kupim bilo je oko 55" fill HD bukvalno za 150USD.
Ali samo na 110v

1 Like

Sreca pa je u US ubedljivooo najjeftinije :smiley:

Koliko se secam 100-240v je interno napajanje, morao sam da proverim sada na netu :slight_smile: jer znam da je MS presao na univerzalno resenje, time su me bili odusevili kod slima… E da @marko_gts koliko sam ja razumeo @robotnjik prijatelj koristi samo kovertor na eu visljusku.
Baci pogled PWR Xbox One S Teardown - iFixit.

Proveri kod nekog jos ja ih nisam rasturao ali 99% je univerzalno napajanje u njemu.

Ps3, ps4 imaju univerzalno napajanje isto pase Da radi kod nas us model.

Hvala, to sam i mislio. Ako su to najzad promenili odlicno. Znam da je Sony to odavno imao to. Ubodes gde hoces i miran si.
Ako je tako onda super, ako neko ima kuci xos neka baci oko sta pise.

1 Like

Hvala ti. Cekam ako izleti neki dobar dil oko crnog petka ili bozica.

Tebi to neko šalje iz USA? Carina?

Donece mi fizicki sledece god.

Do tad možda bude i X (oh kako volim taj moćni karakter… " X " !!! ) po nekoj povoljnoj ceni?

Nema sanse. X izlazi tek oko bozica i moze vec da se kupi.
Cena 500usd. ispod toga nece ici.
Tada izlazi. https://www.amazon.com/Xbox-One-X-1TB-Console/dp/B074WPGYRF/ref=sr_1_1_sspa?s=videogames&ie=UTF8&qid=1509437063&sr=1-1-spons&keywords=xbox%2Bone%2Bx&th=1

Pošto si ti
BackClosedDwarfmongoose-max-1mb
a konzola ti treba zbog kinecta (koji je i zvanično poslat na smetlište istorije) siguran si da je xbox one s prava kupovina? Raspitaj se bar dal su xbox360 kinect naslovi kompatabilni sa S-om… Što se sagorevanja kalorija uz kinect tiče… Smatram da je to težak bullshit…

Ima sve iste igre koje su bile na xbox360. Samo vise nece biti novih. jbg…
Ma koje crno saorevanje kalorij. To nisam ni pominjao. Samo zabava kao zabava…

Hahahaha… Što je lepo kada postaviš serijski broj konzole, pa onda neko ode na support I resetuje ti šifru :smiley:

What is seen cannot be unseen :smiley: .

Ima da mu resetujem šifru,a za novu tražim 6 kila rakije.

2 Likes