XBOX One rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Noob…video sam klip koliko ti je trajao onaj Legendary Phaeton :joy:

A ja nisam video lajk :joy::joy::joy:

Salu na stranu, pogledaj ima tu jos interesantnih klipova :smiley:

Pa kako da lajkujem ono :grin: haj okaci ga molim te…

Ce vidimo…

Stavicu par klipova u Halo 5 temu, cisto da ne propadne tema nastavicu da se dopisujem sam sa sobom tamo :smiley:

1 Like

Koja je namena ovoga? Skinuo sam app i jeste nova, jer sam i ja skoro trazio u store-u ali nije nist izbacilo osim tog sto si naveo… Juce sam i ovo skinuo, prijavio se sa nalogom, ali nisam imao volje da cackam i istrazujem :grinning_face_with_smiling_eyes:

Da javim da su mi dali onih 10$ na XO akaunt, radii se o onoj gresci oko fallout 4…

Na koji nacin funkcionise shareing na XO? Ima li neki sajt gde se ljudi dogovaraju oko toga?

Takav (domaci) sajt odnosno forum postoji samo za PS4, zbog cega sam predlagao da uzmes PS4 umesto XO.

Da, znam, citao sam danas to sto smo pisali… Doduse rekao si da je tesko pronaci za XO, sto znaci da nije nemoguce :slight_smile: U svakom slucaju i da ne nadjem nikoga, nas je 4 pa cemo se potaliti, al reko ako mozemo jeftinije proci na neki nacin, sto da ne :slight_smile:

Kada izadje Fifa 17, javicu ti se da mi pomognes oko tog acc preko ebaya, ako budes mogao :slight_smile:

I samo mi jos ovo reci, moguce je da preko ovoga akaunta budem ulogovan na drugu konzolu? Na taj nacin funkcionise shareing?

Otprilike. Deljenje naloga sa prijateljem nije isto sto i kupovina igre na nalogu, ali sustina je ista, da ti mozes igrati igre kupljene na nalogu B sa svog naloga A, tako sto se ulogujes sa B nalogom na svoju konzolu.

Znas li na koliko se naloga moze prijaviti sa jednim profilom? I postoji li mogucnost da ako ga delim sa nekim, da mi taj neki obrise nesto sa njega? :slight_smile:

Kada kupiš igru, ona je zauvek tvoja i vezana za nalog. Jedino što se može uraditi jeste da se igra obriše sa hard diska.

Ne razmisljam :slight_smile: Logicno :slight_smile: Znaci nikakve negativne posledice nema?! Na koliko acc se moze instalirati jedna igra?

Mala trivia :smiley: . Sada gledam xbox.com zbog Summer Sale akcije i vidim da Project Scorpio ima svoj page u okviru sajta:
http://www.xbox.com/en-US/project-scorpio?xr=shellnav

Ali ono 4k na procesoru, sooo lame…

2 Likes

Red Dead Redemption od petka na XO.

3 Likes

A post was split to a new topic: EA Access: Unravel i Need for Speed (jul 12) / PvZ Garden Warfare 2 (avgust 30)

Leakovan prvi Xbox S Bundle

Fake or not?

Prelijepo, ako je real.

Al’ brate dragi, nema sanse i da imam izbora, da bi isao na S verziju. Kad vidim ovu moju standardnu kako radi na +40 stepeni i ostaje fakticki ledena, neka hvala… Hladenje su rijesili za 10. Uz velicinu, dolazi i veliko hladenje :smile:

Za XO:
Warriors Orochi 3 Ultimate
WWE 2k16

Za 360(XO):
Spelunky
Beyond Good and Evil HD