XBOX One rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

To je taj rad, volja je najbitnija :slight_smile: , kod mene je trenutno obrnuto, imam vremena ali volje nigdje.

@Lordish g2a, 4$
@predator1211 za sada i imam vremena za igre, imam novi raspored ustajanja i spavanja, pa se nadje dnevno oko 1-2h za igre.

Hah, super, znaci moze ipakā€¦ Meni nije htio prihvatiti kod za F3 sto sam dobio uz preorder F4, pa kontam da mi isti devar i sa G2A ne napravi.

Je li ti prihvatio na kraju kod?

Ulazio sam preko VPN-a, da bi mi prihvatio kod, ali otvorio uporedo i drugi nalog koji ne koristim. Zato izbjegavam uzimati x360 igre digitalno. Super da moze preko G2A, bas cu probat

Ja kada sam preorder-ovao Gears of War Ultimate Edition remaster, dobio sam kodove za kompletan GeoW serijal(GeoW 1,2,3 i judgment - x360), sve kodove sam uspesno aktivirao i sve mi normalno radi na XO, osim koda za GeoW 1 koji mi nikako nije hteo prihvatiti, pa su mi sami slali drugi kod koji takodjer nije hteo prihvatiti, ma da sam odustao u startu posto mi toliko ne znaci GeoW 1 za x360, pored GeoW Ultimate Edition za XO.

Ma jos bolje fakticki. Sad imam drugi nalog na kojem je samo Fallout 3. Iako ga nikad ne koristimā€¦

E pa ne mogu vjerovatā€¦

Uzeo sam preko G2A Just Cause 2 i otisao unjet kod na redeem preko XO-a, ne moze. Preko browser-a, ne moze.

Fuck this shit. Ide ovo sranje od igre na poklon.

Ne znam kako ti nece, ja sam sad bez problema uzeo i redeem AW.

Vjerovatno je nesto s nalogom. Moratā€™ cu s podrskom vidit u cem je problem.

Probao sam Mass Effect s diska na XO, savrseno radiā€¦ Cak stovise, update-ovali su igru prekjucer. Letiā€¦

Sve igre rade perfektno maltene osim halo reach, i gears igara.

Pozdrav,

molio bi pomoć, kupio sam preko stora Xbox live gold pretplatu za 12 mjeseci, i sada mi pri upisu coda javlja greÅ”ku
XBOS1005. Ne prolazi ni na konzoli a ni na PC.

LP

GWG za septembar
Xbox One:
Earthlock: Festival of Magic
Assassinā€™s Creed: Chronicles China

Xbox 360:
Forza Horizon
Mirrorā€™s Edge.

1 Like

Ovaj Earthlock (glupog li imena!) je potezni rpg sa kickstartera nekog nepoznatog norveskog developera. Gameplay dosta obecava, fina i sarena grafika. Mozda cak i ispadne solidan rpg.

Steta sto je samo China, da su dali ceo Chronicles paketā€¦

Ponuda za 360 je isto super, if anyone cares.

Čika internet kaže da je problem to Å”to si kupio Gold za jedan region, a pokuÅ”avaÅ” da ga aktiviraÅ” u nekom drugom. Vidi u kojem si/za koji si region kupio taj kod (Nemačka, USA, koji već postoje) i promeni region.
Nadam se da će ti ovo biti od neke pomoći

Zahvaljujem, budem provjeri. Lp

Cek zar nije bese Gold region free?

U svaki slucaju to ti je najmanji problem, promeni region konzole u settingsu, promenice ti se i region za store/kodove.

Mislim da sam vec negde citao o ovome, ali mozda gresimā€¦ Moze li mi neko reci da li postoji bilo kakva vrsta sharinga za XO? Ili da li postoji neki jeftiniji nacin kupovine igara, osim preko stora?! Konkretno, trenutno me zanima Fifa 17ā€¦ Znam da izlazi kroz 20ak dana :slight_smile: