XBOX One rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Dobices ono sto ti kaze prodavac. :slight_smile: Prodavci muljaju sa igrama iz bandlova, prodaju ih odvojeno, imaju vise komada pa kombinuju. QB i RoTR su ok igre, vrede sigurno vise od 50e. SA F6 bi to vec bila fina ponuda. Ako saberemo vrednost igara i dodatnog kontrolera ti konolu dobijas za nekih 200e sto je ok.

1 Like

@Marko96
Otići ću naravno da lično preuzmem. Ne bi verovao čime se sve ljudi služe. Nije teÅ”ko refurbished konzolu prepakovati u kutiju od nekog bundle-a. Zbog toga sam pitao da li postoji neki drugi način da raspoznam repariranu konzolu, osim po oznakama na kutiji, nalepnici koja se lako ukloni itd.

@padawan
Obe igre sam obrnuo na kompu, pa mi i nisu toliko aktuelne, ali sa dodatnim kontrolerom čine primamljivu ponudu. Otići ću danas da pogledam, pa ako je sve ok, paŔće kupovina.

Gde se mogu naci najcesca snizenja za igre? Na cdkeys-u sam nasao par dobrih ponudaā€¦ Ali ima li jos nesto?
I jel moguce igrati borderland 2, u digitalnom formatu za xbox 360, XO?! :slight_smile:

Imas na storeu odlicna nedeljna snizenja. Eto bf4 4.5$, kao i hardline, 30$ 3 dela assassins creeda. Prosle nedelje je bio velik popust na COD igre.
A pored toga imas i G2A, pa prati tamo cene. Imas dosta jeftinih stvari

Imam EA accessā€¦ I iskreno ne kapiram sto ljudi to sebi ne uzmu, kad vec imaju XO :slight_smile: u svakom slucaju hvala :slight_smile:

Da li je neko imao problem kod spajanja na lajv, kada si sa nekim u sharinguā€¦ Drug je uzeo lajv za godinu dana, kod njega radi, dok kod mene ne :confused: postoji li mogucnost da je problem sto smo se spojili pre nego je uzeo lajv?

Da li ti je njegov account postavljen kao home na tvojoj konzoli? Ako jeste nema razloga da ne radi.

To je upravo i resio problem :slight_smile: Hvala ti

Ne znam da li je postovane ranije, ali za Preview membere je vez izasao update za nesto od onog sta su pricali na E3 sajmu, konkretno: Klubovi i Looking for Group

Vec vidim XboxRepublika klub kada puste za sveā€¦

Jedino na sta mislim je, eh da je imao ovakav LFG za vreme igranja Destiny-ija, nego sam morao laptop pored i jednom okom na njega, drugim na tv :smiley:

3 Likes

1 Like

Ms troluje :grinning_face_with_smiling_eyes:

Nije trolovanje ako promoviŔeŔ features koje konkurencija nema.

Niti je trolovanje ako, evo licno ja, pored XO ne palim Ps4 skoro godinu dana. A jaci 50% :smiley: nuff saidā€¦

2 Likes

Gde ti to vide. Zar nije XO prodavaniji od PS4-ke i u julu i avgustu. Prema NPD grupi u Americi.

1 Like

Great games? :smiley:

Letā€™s face it, koju god konzolu imamo igramo igre i uzivamo.

1 Like

Ma jokā€¦ Mi smo cudan narod i u krvi nam je da kukamo.

1 Like

Wow. Precizno :stuck_out_tongue:

Pa xbox u americi jedino i ima sanse, u ostatku sveta nece imati makar ga dzabe davali.

A ostatak sveta ne postoji? Ok, prodao se viÅ”e u Americi, pa Å”ta? To je jedan region, niÅ”ta viÅ”e. Da, Američka konzola, napravljena po Američkom standardu, za Američko tržiÅ”te nije prodavanija u Americi, gde, pogotovu sad, vlada masovni patriotizam, je najprodavanija konzola na Američkom mesecu, u Julu i Avgustu, kad se oni naročito pale na sve domaće. Neverovatno. :smiley: A u Evropi? To niÅ”ta? Englesku, koja je jedini drugi region gde bi mogao reći da je XO prodavaniji, viÅ”e ne računamo kao Evropu :stuck_out_tongue: A da ne spominjem Aziju, gde je možda, sveukupno, prodato 1000 komada. Ali ne, oni su pobedili u Americi u dva meseca. Woohoo! USA! USA! USA!


Što se tiče slike, neka se i oni malo hvale, zar se Sony malo sprdao na njihov račun. Mada mi deo oko Great Choice i Great Games malo neobičan izbor, pogotovu kad se pogleda budućnost i narednih par meseci po pitanju igara koje izlaze.


Kako je zabavno ovako, onako, na sitno, nežno i suptilno zajebavati :smiley: :wink:

Hahaha. Opusti se. Samo sam bio konkretan da bi znali o cemu pricamo. Znam da se taj NPD podatak vrti po netu zato mi je on ostao u pamcenju. Nisam video da ima negde toliko konkretno mesecno worldwide pracenje, samo ukupno.

Amerika je zakon, svi njih prate svakako :wink:

1 Like