XBOX One rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Well, subjektivna stvar. Svako to može da kaže za svoju platformu i da bude u pravu.

Mislim da je on mislio na to da PS4 kao nema great games.
U sustini ima, ali npr. mene 80% toga ne zanima, a sto me zanima izaci ce za 2-3 godine.

Nove igre u BC

Upalio XO nakon duzeg vremena(oko mesec dana), ma da u zadnje vreme niti PS4 ne igram kao pre, tacnije slabo igram. Stavio da se skida FH3 Demo, da probam to cudo, steta sto igra izlazi krajem 9 mj. sto nije izasla barem u pocetku 9 mj. igralo bi se vec na veliko, ovako sumnjam posto izlazi brdo drugih igara…ko ce se svemu stici posvetiti :slight_smile: .
Inace mogu reci da je bas extra promene donio ovaj novi update, bas mi se svidja, sve je puno preglednije nego pre :+1: .

Koja je fora sa prodajom igara sa nalogom. Kada skinem i prebacim se na svoj nalog, nakon brisanja mogu li opet da skinem igru?

Da, mozes. Treba samo da ti bude registrovan nalog u pozadini. Mozes (u teoriji ako te neko ne zezne) da brises i ponovo skidas koliko hoces puta.

1 Like

Na XO mozes da imas vise profila online istovremeno.
Na primer, ja sam odsutan 3 dana i ti imas moj nalog(podatke) moj bude online u pozadini, a ti sa tvog igras najnormalnije sto je na mom profilu. I uzimas i ach. i sve kao da je igra na tvom profilu, samo je moj profil u pozadini sa kog vuces licencu.

1 Like

Jel testirao neko Xbox Play Anywhere servis? Za sada ga ima samo ReCore pa me zanima jel radi zbog nas PC igraca da jeftinije nadjemo igre ili iznajmimo dok ih ne zavrsimo.

Kreces u biznis i sa PC igrama? :smiley:

Izasao update za gears1,2,3,judgment. Sada rade kao na 360 u BC nema problema. Uskoro i fix za Halo: Reach.

1 Like

Hehehehe ma jok nego me zanima da li radi zbog mene. Nisam bas voljan da dam 60e za igru u ovom momentu, a hocu da je odigram. Da moze da se nadje jeftinije verovatno bih i dao a ovako tesko.

Pa koliko sam skontao, kupis igru i igras je gde oces (PC ili X1). Sve se prenosi svugde. Kao PS Now. Igras na kompu, tv-u koji podrzava servis, viti, trojci ili ps4, sve jedno. Ista igra, isti progres isti save, achievementi, sve se nastavlja tamo gde si stao.Ta fora.

Samo je vezano za tvoj profil, sto recimo nije bio slucaj sa Quantum Break, gde si code za PC mogao da prodas ili poklonis (hvala @prekanator :smiley: )

Reach sam cekao!

A zamisli tek ja?! Jedini Halo koji nisam presao. Jedini je problem sto mi je disk verovatno smrvljen u konzoli sada, doduse i na francuskom je, i ne radi mi disc drive. Znaci treba mi u digitalnom formatu :smiley:

Nisi je igrao?! Nikako da igras co-op, prvo predji solo. Pocetak je malo nepovezan, ali sto igra vise odmice, sve je bolja, a kraj je pravi kresendo.

Cim izbace update, i poklopi se sa prvim snizenjem, uzimam sigurno!
Ne znam kako, ali reach sam preskocio.
Odst sam samo 2 puta presao, a ostale po 6-7-8 puta…

a ja od svih delova presao keca do dela kad treba da se vracas :smiley:

Jel u Reach-u bese ima jetpack i moze da se leti. Taj deo mi je bio najbolji za coop

MCC collection… Kako znas i umes :smiley:
@Limanac81 da, to je reach, doduse imas i u Halo 4 isto to, ali verovatno mislis na reach.

Stvar je u tome sto sam ja tako malo presao ne zato sto nisam imao prilike da igram nego zato sto nisam imao zelju. I dalje stojim da je revolucionarni serijal i jedna od najboljih pucacina evah sto SP sto Mp, ali jednostavno not my cup o’ tea :smiley: