XBOX One rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Sta je ovo Store pao? Ne mogu mu pristupit nikako, cak moram igrama pristupit offline jer nece da sinhronizuje save sa servera. Wtf…

Call of Duty World at War igriv u backward compatibility.

Sunset Overdrive je trenutno 16$ na G2A. Za te pare, itekako da se isplati…

Navalite ljudi

1 Like

Skoro svi smo skinuli za dž sa gwg

2 Likes

3 Likes

Mogao bi se neki kiosk orobiti ovih dana :joy::joy:

11 i 21, bice krvi do kolena :smiley:

Ovaj i drugi mesec, to je ono sto se cekalo u 2016. , cekalo se i docekalo :smiley: . Za niti 4 dana sa krece sa Mafia-om 3 :slight_smile: .

Auh Gears 4. Jel proradio vise onaj redeem kodova na nVidia sajtu?!

Za one koji ne znaju, ovaj lik zna sve unapred skoro games with gold, back. Comp. igre, znao je za one s, za bundle-ove koji ce izaci…

1 Like

Covjeke, do kraja godine cemo imati makar jednu veliku igru nedjeljno.

VLC dolazi uskoro na X1

1 Like

Prodali, a onda su kodovi suspendovani jer nisu legalno kupljeni :smiley: Tako da ko je kupio, ostao bez $20… :smiley:

1 Like

Na CD keyes Halo 5 Deluxe edition za malo preko 20$

Na Store-u od prije par trenutaka je dostupan Outlast 2 Demo. Također, dostupan je i na PSN-u te na PC platformi…

@iKaran, dok ja pređem MCC, Halo 5 će bit 10$ :smiley:

1 Like

Ova tema je postala “sve u vezi xboxa” svastara. :smiley:

Klifi B-ju se za sada svidja novi Gears a ja ne mogu da docekam te jeftine PC kodove.

Za one koje nemaju TV koji pusta filmove sa USB memorije (verujem da je tih malo), od skora Media Player na XO dozvoljava koriscenje titlova.

Film na flesku (podrzani su skoro svi formati), flesku u XO…potrebno je da se titl nalazi u istom folderu, sa istim nazivom kao film. Takodje treba titl sacuvati u Unicod format: otvoriti titl sa notepedom / save as / izabrati format Unicod / na kraju sacuvati.

Podesavanje izgleda titlova ide preko: Settings / Easy of Access / Captions.

Meni odgovara jer ne mogu preko TV-a da podesim drugu boju titlova, a nekako mi zuta najvise odgovara :slight_smile:

Druga opcija je koriscenje VLC playera koji je od skora dostupan na XO, ali ova verzija ima ogranicena podesavanja izgleda titlova.

Inace, pokusavao sam dugo da napravim da ide stream filma sa titlovima direktno sa kompa. Film je lako pustiti, samo desnim klikom i Cast to device ili se napravi DLNA serves pa se filmovi otvaraju preko Media Playera ali u oba slucaja nemoguce napraviti titl. E da to hoce, bila bi milina, onda film ne bi morao da se kopira vec direktno stream na XO.

1 Like

Je li ima neka dobra dusa da mi ustupi nalog sa Rise of the Tomb Raider za XO? Mogu mu zauzvrat ustupiti moj nalog sa par igara-Batman Arkham Knight, Gears of War Ultimate Edition, Alan Wake (bc), Gow 1 i 2 (bc), Halo Master Chief Collection

Da li je normalna pojava da za igre koje sam kupio dok sam u sharingu sa drugom, moram imati internet kako bi ih pokrenuo?
Mozda je osnovno pitanje, ali nisam nailazi na ovu informaciju dok sam citao postove o sharingu :slight_smile:

Obavezan je internet i internet konekcija, kako bi konzola preko interneta skinula/potvrdila licence za igre tvog share partnera.