XBOX One rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Ako ću moći igrati većinu igara koje sada posjedujem na XO na Scorpio, count me in!

Moći ćeš sve, a ne većinu.

3 Likes

Dobra stvar je što će određeni broj igara raditi bolje i sa većim frameratom od prvog dana, bez dodatnog patcha.

Borderlands 2 i pre sequel su besplatni na xbox live za sve!
99% da je glitch kao sa fallout 4, tako da sto pre idite ‘‘kupite’’ igru, mozda opet dobijemo 10$ :smiley:
Meni se pojavilo u ready to install, samo sam i ovo potvrdio u store, ovaj unlock key

2 Likes

Zašto sam se pojavljuju igre koje sam kupio?! Dovraga :smiley:

Hvala, vidim moze da se uzme handsome kolekcija. Vidim da si pisao ovo pre 3h, verovatno nije glitch cim nisu jos uvek izmenili.

Odakle ti ovaj link, inace? Mozda i jeste glitch jer tek sada vidim da je handsome kolekcija na popustu 24$.

Uglavnom, pise mi “Owned” tako da je to to pretpostavljam. Ako povuku, makar ce nas castiti sa 10$?

Znači, ako sam dobro shvatio… Skinete igru koja je greškom stavljena besplatno na Store iako je niste kupili, a MS vas kasnije časti sa 10$?!

Šta je sa nama koji smo je kupili? Fuckin’ hilarious :smiley:

Napravi drugi account. Moze li tako? :smiley:

Dobra ideja bokte :smiley:

Mislim da ce igra imati free weekend, pa je pusteno prije vremena. Ako ne, super.

Hvala ti za ovaj info :slight_smile:

Evo ti prilike da osjetiš ultimativni Borderlands. Kreni sa Salvador i piči… Navučeš se ko jedan :slight_smile:

1 Like

Radi normalno… Tako da sumnjam da je free samo za vikend… :smiley:

1 Like

Isto je bilo sa fallout, pa su povukli licence svakom ko je uzeo igru na foru, i u znak izvinjenja zbog greske dali 10$ svima na acc :smiley:

Gde ima tu se i prosipa

Malo im duze traje ta greska, ali da, verovatno ce povuci.

Here’s a nice treat to start off your Thursday morning: Borderlands: The Handsome Collection is currently free to download on Xbox One.
You can head on over to the Microsoft Store to begin your download.
The deal has not been officially announced by Microsoft, but it is listed on the Xbox App under “Free Play Days” (thanks NeoGAF), so don’t expect it to be free for long.
The Handsome Collection includes Borderlands 2, Borderlands: The Pre-Sequel, and all DLC. Players can also transfer saves from Xbox 360 to the Xbox One version.

Ako se navucem, onda cu je sigurno i uzeti :slight_smile: Skida se, medjutim igrace se tek veceras, jer mi je net spor :slight_smile:
Sta da igram pre-sequel ili 2? :slight_smile:

Svejedno je. Navodno bi trebao Pre Sequel, ali ti on ne utiče preterano na celokupnu priču, iz onoga što sam video i igrao.

Ma kakav izaboga Pre-Sequel, pusti ti @daemonkiller92, on ti vjerojatno za priču govori. Zgadit će ti se serijal budeš li od njega počeo. Direktno na B2 :wink: Em je zanimljiviji setting, em co-op, pretežno i sve ostalo…

Zaniljiviji setting… To je diskutabilno, ostalo mi deluje manje-više isto, doduše nisam mnogo igrao, jer mi se smučio serijal još sa dvojkom. Ali da, ono sam najviše rekao vezano za priču.