XBOX One rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Ja sam jedino Pre-Sequel igrao, upravo zbog toga sto je radnja u svemiru, a to me privlači u poslednje vrijeme.

Stigao sam na nekih 80-90% priče i tu sam zaglavio, nisam mogao nekog boss-a da predjem. Patetično, znam. Ali generalno igra vremenom bas dosadi, da je kraća bilo bi super.

*Raznovrsniji setting, bolje rečeno. Nisu trebali PS ni izbacivati što se mene tiče.

Ma onda krecem od 2 :slight_smile: Procitacu o tom pre-s. kakva je prica i ostalo, cisto da me uvede malo… Steta sto nije malo zanimljivija, tj sto je monotona (bar prvi deo)… Dosadi posle par sati :confused:

Free vikend je u pitanju,šteta što nije bug…

RAGE, Killer Is Dead and Shred Nebula are coming to Xbox One Backward Compatibility today

Nice… RAGE nisam ni stigao odigrat.

Rage je bas igretina, fazon Mad Max ali meni puno bolja od Mad Max- a, steta sto nisu uradili remaster, ili jos bolje izbacili nastavak.

1 Like

Rage je odlican skroz sam zaboravio za tu igru,mada je kratka…bas bi legao neki nastavak,nisam fan rimastera…

Rage je sve samo ne kratka igra! Sašio sam u nju sate i sate, i nisam završio.
Trubio sam svojevremeno, ovde, po forumu, da ta igra nema kraj…

Nije bas Rage niti dugacak main story je 11h…cirka igru zavrsis za 15 -ak sati ako resavas i druge misije…Mad Max je duplo duzi

Evo prosek koliko traje, 10-ak sati ako ne prelazis sporedne misije: How long is Rage? | HowLongToBeat

Ja se secam da sam je isto brzo presao.

Ja mislim da @ninja ima problem kao i ja, koji se donekle vezuje za opsesivnu kompulzivnost, ili možda ponajviše za to da ne umemo da igramo ove velike igre. Ja ne umem da igram igru u kojoj ću reći “eh ovo neću da uradim, ovo mi se ne sviđa”, ja to moram sve da pređem, sve da počistim. Zato sam u Witcher 3 igri prešao sve moguće sporedne zadatke osim onih vezanih za Gvent, jer još uvek nisam naučio kako to da igram (čekam da krenem DLC-jeve da prelazim, pa ću ujedno i taj Gvent da savladam). Na primer, ja trenutno igram Mad Max igru i sve čistim i @xX8Lampard8Xx me je pitao da li to radim zbog achievement-a, što stvarno nije slučaj. Samo kontam i smatram da moram sve to da odradim kako bih u potpunosti doživeo igru za koju sam dao pare.

3 Likes

Pa da, to je to. Meni tačno krivo ako ne uradim neku misiju ili zadatak…sve mislim, žao mi tog jadnika ako mu ne donesem taj neki eliksir, što mu hitno treba, vratiću se na glavnu misiju kasnije. I sve tako …

2 Likes

To se u svetu odraslih zove “GAMER”…!!! :smiley:

2 Likes

Kratka je u odnosu na danasnje igre slicnog sadrzaja…inace i ja volim da zavirim u svaki cosak i da slucajno nesto ne propustim,ali za sve postoji neka granica(ako je suvise repititivno nema sanse da nesto radim po 100x)…

1 Like

Koji ti je najbolji dio sada kad si prešao DS? Pretpostavljam da si igrao ostale dijelove :slight_smile:

Mjerkam se da uzmem DS2 na XO kad bude na popustu. Brat-bratu, ima minimalno 100h igre. A i bit će mi 4 put da ga prelazim :smile:

Znači, pod obavezno!

Prvi dio ima mračniju, meni lično, puno bolju atmosferu. Drugi dio i nije toliko mračan ali ima ogroman svijet, skoro savršen gameplay, i mali milion oružija i armor-a… Mislim da je DS2, što se tiče sadržaja, najobimniji.

Oduševit ćeš se.

Jel bio info da Mirrors Edge Catalyst dolazi na EA Access 9. novembra?

Kada su i Star Wars Battlefront i UFC2?

Da, dolazi.