Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

Jel to unravel igra free ili samo avatar?

samo avatar :roll_eyes:

Mnogo bi bilo da je igra :joy::grin:

A i ja pitam gluposti…

Nov sam clan i moram da budem iskren da mi je forum skroz konfuzan i nisam nasao ono sto me zanima pa rekoh da pitam ovde da me neko upiti ili odgovori. :smiley: Planiram da uzmem Xbox One S i imam par pitanja u vesi live golda, game passa itd.
Koliko sam video game pass nije podrzan u Srbiji pa je najbolje napraviti US ili UK nalog na livu. E sad, kako to utice posle na kupovinu sa srpskim karticama i koji nalog je bolji/jeftiniji, US ili UK? Takodje, da li su vaucheri region locked ili moze bili koji? Ako npr napravim US nalog i uzmem kod nas u prodavnici npr Halo da li mogu da igram mp ili nema veze sto igra i nalog nisu na istom regionu?

Pozdrav!

Imaš dosta sličnih pitanja u #f-a-q-pitanja-i-odgovori:xbox-360-one-hardware-software-f-a-q pa potraži tamo, dosta se pisalo o tome, npr:

a u vezi Xbox Game Pass-a postoji tema gde se priča između ostalog tome što te zanima

Ako i dalje ne možeš da nađeš odgovore ili ti nije jasno, otvori novu temu sa pitanjima i probaćemo da pomognemo koliko možemo :slight_smile:.

Hvala na odgovoru :slight_smile:

1 Like

Sefica on a roll

4 Likes
1 Like

Jel imao neko problema sa pokretanjem Halo MCC-a? Skinuo sam je pre neki dan, kada je izašla u Game Pass, danas pokušavam da je pokrenem i nema šanse. Otvori Splash screen čekam malo i pukne i vrati me na početni meni Xbox-a.
Ave ostale igre iz Pass-a uredno rade, probao sam restart konzole i nije pomoglo.

Meni radi ok

Kod mene jok, da nije možda problem sa memorijom? Skinuto je 70+GB, a slobodno mi je oko 80GB. Jel ima još skidanje neko unutar igre ili je ukupno teška 70+GB?

@Djordje1990 iskoristio sam kodove.

Idem da upalim-ukljucim XO :slight_smile:

1 Like

da li je moguce da ovaj “dudjavi” halo 5 ima 97 GB instalacije pa da li su oni normalni, konzola mi ima 500GB.

Svaki put kada hocu da pokrenem Gears 4 on radi update po 2-3GB boring…

Dodje mi da prodam XO zbog silnuih updateova

Pa što sam ja kupio eksterni HDD od 2TB? :smiley:

1 Like

Samo za iskusne :grin:

Stanija strikes again :joy:

2 Likes

izgleda, page je up

Forza Horizon 4 Demo is currently not available