Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

Možeš da giftuješ neku igru ili DLC sa storea. Pare se ne mogu prebaciti.

Okaci ovde kod, k prvi devojci njemu devojka…

Ja sam isto to dobio,uradio redeem,i dobio 5 dolara,mada ih nisam potrosio.

Ja imam US nalog i dobio sam dolare,samo sam u toj poruci kliknuo na taj kod sto si dobio i odmah te odvede na gift od 5 funti da uzmes. Ako si zaradio game pass quest na UK nalogu onda za taj nalog si i dobio.

Microsoft has partnered with Ford to offer all Forza Motorsport 7 players the 2017 Ford F-150 Raptor Xbox One X Edition for free

1 Like

Ne znam jel ovo tema za to ili ne, ali u poslednja 2 dana xbox one S nece da mi pokrene igrice. Dodje do title/loading screena, i samo stoji, kao ucitava ali nema napretka. Probao sam fifu 18, Bf1, Pubg, Ufc 2 i nista ne radi. Jedino sto radi su aplikacije. Jel ima neko od vas ideju sta moze biti, sta da uradim?

Ugasi konzolu tako sto ces drzati dugme za gasnje/paljenje malo duze, oko 10-15 sekundi. Trebalo bi da proradi kad ponovo upalis konzolu.

Ili ičupaš iz struje sačekaš minut-dva i prikopčaj je opet!

Mora Ono što je gore napisano, da bi se obrisali sve iz memorije…

Pokusao sam sa onim drzanjem dugmeta i uspelo je, nikad mi ne bi palo to na pamet. :smile:

Final Fantasy XV Windows Edition supports cross-platform play with Xbox

1 Like

Bilo bi još bolje da je Play Anywhere.

Nadam se da imaš živaca za njega. Mnogo zarazna igra ali i preteška sa pojedinim nivoima…

Treća sreća

1 Like

DVcB6DuU0AAr54o

4 Likes

NNR2WYm_d

2 Likes

A lobanja svetli u mraku :slight_smile:.

Da ne otvaram novu temu sa naslovom “Pomoć, hitno… !!!” da pitam ovde. Uzeo sam polovnu konzolu i ostale su neke digitalne igre na njoj. Bivši vlasnik se izlogovao sa njegovog akaunta. Sad kad ja napravim novi akaunt, da li mi ostaju te njegove igre koje je imao na svom nalogu?

Šteta što nije još nešto osim lobanje, ali super je i to :smiley:

1 Like

Ne, ostajale su na 360 jer su se vezivale za konzolu, na Xbox one se igre vezuju za profile. Ali može da se desi da je njegov profil postavljen kao home na tvojoj konzoli, pa onda ti tako ostanu igre. Ako je njegov profil postavljen kao home, onda će ti igre ostati sve dok on svoj profil.ne.postavi na drugoj konzoli kao home.