Xbox One / S / X diskusija, info, vesti, slike i video - Vol. 3

Nije sigurno, na konzoli postoji samo jedan nalog i to moj. On se sa svog naloga izlogovao, ali nije uradio reset konzole, tako da su te igre ostale. E sad ne znam da li su regularno kupljene ili ih dobijam uz ea access. Uz to ne vidim ako ima pretplate neke do kada su.

Uradi reset konzole i miran si. :joy::joy::joy:

Jesi možda doručkovao klovna kad si tako vickast?

Mafia II and Prey are coming to Xbox One Backward Compatibility today. Both titles are also on sale in this week's @2K Publisher Sale https://t.co/qPMRNrLoTQ pic.twitter.com/XRZTxhOkwE

— Larry Hryb (@majornelson) February 13, 2018
1 Like

Stvarno svaka čast šta su uradili u poslednje dve godine. Ako ovako nastave, Sony i Nintendo neće ih u servisima stići bar 10+ godina… Ko zna šta će tek da najave sve na E3 :smiley:

Igre su ti ostale jer je taj nalog bio home na konzoli i to ce ostati tako dokle god on ne postavi taj profil kao home na nekoj drugoj konzoli ili ti ne postavis neki drugi na toj…

Pretpostavio sam da je tako. Zato sam se samo ulogovao mojim profilom i nisam ga namestio da je home. Povezao sam samo kontroler za nalog, pa me, kad upalim konzolu preko kontrolera, automatski loguje za moj profil. Lik od koga sam uzeo je prodao jer navodno nema vremena za igru pa se nadam da neće kupovati novu konzolu, bar dok ne završim ovo što je i njoj. Titanfall 2 i Unravel su mi bitni da ih pređem, ostalo mi nije bitno.

Clash of the Monsters : The Horror Fighting Game - je besplatan za sve… Neko teško sranje od arkade, no dobro…

I can’t wait to tell you about the cool new features coming to Xbox One I just had a chance to play around with. In due time though. In due time

1 Like

Pošto Major nije ranije hajpovao neke od značajnijih novina koje su dolazile, sad me baš zanima šta bi ovo moglo biti…

1 Like

To nešto novo?

Da li neko zna kada ce biti puna podrska za mis i tastaturu?patim se sa fps igrama na kontroleru

Nikad

Imas XIM4 baci pare na to i igraj. :joy:

Citao sam nesto po forumima da treba u skorije vreme da bude zato pitam,ok mi je I na kontroleru da igram ali ovo je ipak bolje

Nije ni taj XIM4 baš nešto sjajan. Primetan je DOBAR lag u dosta igara…

Native support za miš i tastaturu dolazi na Xbox One uskoro, ali ćeš moći igrati online samo protiv drugih igrača koji koriste M/KB, osim u igrama gde to nije prednost (Forza, Sea of Thieves).

1 Like

Jarane mene mogu komotno da puste, ja bi i sa mišem opet bio najgori.

7 Likes

Vise mi je bitan SP recimo bf ili cod koji cu moci da igram sa misem,onda mi aim asist I ne treba.

Neces se nesto naigrati SP sa igrama koje si naveo :joy:

2 Likes